Enrique Iglesias fot Instagram

Prawdziwy powód, dla którego Enrique Iglesias odchodzi ze sceny


Syn znanego piosenkarza Julio Iglesiasa zaskoczył swoją wypowiedzią i zaalarmował swoich fanów, którzy czekają na trasę koncertową jego kolejnego albumu


 wiedział, jak zostać jednym z piosenkarzy odnoszących największe sukcesy lat 90. i 2000., jednak na pewien czas zdecydował się na przerwę i oderwanie się od otoczenia, za co dość słono zapłacił.

Po trasie koncertowej po całym świecie i graniu na najbardziej charakterystycznych scenach branży muzycznej syn Julio Iglesiasa częściowo zmniejszył swoją obecność. Jednak nieco ponad rok temu jego nazwisko znów zaczęło rezonować.

Jeszcze 28 września wraz z Argentynką Maríą Becerrą wydał  Así es la vida, zapowiadający już nadchodzący , który ukaże się na początku przyszłego roku. Pomimo tego projektu  wydał oświadczenie, które zasmuca jego fanów.

Interpretator Héroe ogłosił, że częściowo wycofuje się ze sceny, aby nieco uspokoić wrzawę i skoncentrować się na swojej bardziej osobistej stronie. Decyzja zacznie obowiązywać po wydaniu jego albumu Final Vol. 2, który miałby być już nagrany.

„Jest skończone. Tak naprawdę ukaże się w lutym. Jest całkowicie wykończony. Chcę nagrać jeden lub dwa filmy tuż przed drugą częścią trasy i je wydać” – tak Enrique Iglesias skomentował sposób, w jaki planuje promować swój kolejny .

W związku ze swoim odejściem muzyk zapewniał, że chce zwolnić tempo pracy, aby móc cieszyć się nową sceną, ale nie oznacza to, że całkowicie porzuci muzykę, a po prostu ograniczy liczbę prezentacji.

Ponadto okazało się, że oświadczył, że nie chce popełnić tych samych błędów, co jego ojciec, odnosząc się do narzekań, że  był mało obecny w jego dzieciństwie i nie chce, aby to samo przydarzyło się jego dzieciom.

„Nigdy nie przestanę pisać piosenek, ponieważ kocham je pisać, ale zrobię to w inny sposób. Oznacza to, że niekoniecznie muszą być zapakowane w formie albumu, dlatego ten projekt jest dla mnie ważny” – powiedział w rozmowie z magazynem Today.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź