rbd fot instagram @anahi

Emocjonalny hołd, jaki RBD złożyło Pedro Damiánowi


telenoweli ' / ' nie mógł powstrzymać łez


, które zainspirowało różne pokolenia, wyruszyło w trasą „Soy Tour”, zabierając swoje występy do kilku krajów, w tym Brazylii, Stanów Zjednoczonych i rodzinnego kraju, Meksyku. To właśnie w tym ostatnim, zespół dał swój ostatni występ i miło zaskoczył fanów.

Podczas tego emocjonalnego wydarzenia członkowie grupy zaprosili na scenę Pedro Damiána, aby złożyć mu serdeczny hołd, wywołując zamieszanie wśród uczestników, ponieważ to on stworzył odnoszącą sukcesy telenowelę, która dała początek zespołowi muzycznemu.Anahí, , Dulce María, Christian Chávez i napełnili radością wielu fanów  na całym świecie, wyróżniając się swoimi imponującymi występami, które ożywiły wspomnienia z dzieciństwa i młodości wielu ich wielbicieli.

Rebelde / to jedna z telenoweli, które odniosła największe sukcesy w Meksyku, ale także w całej Ameryce Łacińskiej oraz Europie. Pedro Damián był mózgiem tej produkcji, docenianym w świecie rozrywki za talent. Tutaj stworzył docenianej argentyńskiej telenoweli ''.

 W sferze cyfrowej wielu obserwujących identyfikuje go jako „tatę RBD”. zespołu dobiegła końca i aby zapewnić publiczności wspaniały finał, złożyli mały, ale miły hołd Pedro. Zostało to entuzjastycznie przyjęte przez publiczność poprzez okrzyki i brawa. Każdy członek zespołu uściskał go i wyraził słowa sympatii i podziwu. Ten gest wprawił Damiana we wzruszenie i powiedział: „ Dla mnie dumą jest widzieć, czego dokonali, jak dorośli, jak stali się lepsi, jak zmieniło się ich przeznaczenie”.

Na koniec zespół podziękował publiczności za nieustające wsparcie. Dulce María skomentowała: „15 lat temu powinniśmy byli się pożegnać tutaj, w Meksyku, powinniśmy byli pożegnać się tutaj, na stadionie Azteca.„Jesteśmy pełni emocji i wdzięczności, a także pod wrażeniem.”


@raymundo1989

El momento más emotivo de este cierre. SoyRebeldeTour. El reconocimiento a Pedro Damián, creador de toda esta magia llamada #RBD #RBDEstadioAzteca

♬ sonido original – Raymundo Rosas
Udostępnij

Zostaw odpowiedź