Christopher Uckermann fot Instagram

Christopher Uckermann w słodkim oczekiwaniu? To powiedziała jego matka


Po tym, jak większość jego kolegów z zostało rodzicami, fani zastanawiają się, kiedy nadejdzie kolej na Uckermanna. Jego odpowiedziała poprzez wpis


Wszystko wskazuje na to, że  wkrótce zostanie ojcem. Jego  Alexandra Von Uckermann dokonała nieoczekiwanego wyznania.

Aleksandra przewiduje przybycie wnuka, zanim jej syn skończy 40 lat. Zapewniła nawet, że maluch odziedziczy talent Christophera, który ma obecnie 37 lat.

„Bądźcie pewni, że zanim Chris skończy 40 lat, urodzi się kolejny członek z tą samą energią co Chris. Coś, co dominuje w naszej rodzinie. Pamiętajcie moje słowa! Witamy!” – napisała Aleksandra na swoim koncie X.


Uckermann fot X
Uckermann fot X

Jednak to, co najbardziej przykuło uwagę internautów, to fakt, że kobieta umieściła na końcu wiadomości słowo „bienvenido (witamy)”, przez co wiele osób wysunęło własne wnioski.

Kiedy obserwatorzy zapytali ją, czy jej syn za kilka miesięcy zostanie ojcem, kobieta zdecydowała się usunąć publikację, ale nie przed odpowiedzią: „Nie powiedziałam tego, przyjacielu, ale w przyszłości tak będzie, jeśli Bóg pozwoli!”

Życzenie Christophera Uckermanna

Meksykański w niedawnym wywiadzie zdradził, że na razie nie planuje zostać ojcem.

„Bardzo chciałbym [zostać tatą]. Nie powiedziałbym, że nie jestem gotowy, ale na tym etapie życia wolę poczekać jeszcze kilka lat, zanim osiągnę pewne osobiste cele” – deklarował w wywiadzie dla Televisa Espectáculos w 2020 r.

Czy po trzech latach będzie gotowy? 

jest obecnie związany z Samanthą Yunuen Aguilar Aquin, która od dwóch lat jest jego dziewczyną i która mu towarzyszyła przez cały czas trwania trasy.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź