Úrsula Corberó Lift fot Netflix

Úrsula Corberó po raz kolejny zostaje specjalistką od kradzieży w nowym filmie Netflix „Lift”


udostępniła pierwszy zwiastun swojego nowego filmu, gdzie w obsadzie znajduje się gwiazda „


Przedostatni miesiąc roku już za nami,  postanowił dać mały przedsmak tego, co nadejdzie w 2024 roku, prezentując pierwszy zwiastun . To komedia akcji i napadów z Kevinem Hartem i gwiazdą , Úrsulą Corberó.

F. Gary Gray, odpowiedzialny za emocjonujące filmy akcji, takie jak Włoska robota (2003) i Szybcy i wściekli 8 (2017), zajmuje stanowisko reżysera w tej historii, w której Cyrus Whitaker (Hart) przewodzi grupie złodziei, specjalistów od wielkich łupów: unikalnych dzieł sztuki i nie tylko.

Zwiastun


Sytuacja Cyrusa zmienia się, gdy zwraca się do niego FBI, ale zamiast tego on i jego grupa trafiają do więzienia, gdzie otrzymują ofertę ułaskawienia, ale nie będzie to coś prostego. Banda złodziei musi ukraść grupie terrorystycznej 500 milionów dolarów w sztabkach złota, ale napadu trzeba dokonać w powietrzu, dokładnie na wysokości 40 000 stóp nad poziomem morza.

W ramach Geeked Week udostępnił pierwszy zwiastun filmu (). Zwiastun ma ogłosić, że akcja i komedia tworzą w tej historii świetny duet.  służy także ukazaniu głównych bohaterów, którzy będą współpracować z Cyrusem przy przeprowadzeniu napadu na wieżowiec.

Pierwszą, która została przedstawiona, jest agentka Gugu Mbatha-Raw (Loki), Abby Gladwell. Ten agent Interpolu rekrutuje Currysa do napadu i ufa mu, że dokończy zadanie. Następnie znajdujemy Dentona Vincenta D'Onofrio. Gwiazda Full Metal Jacket wciela się w mistrza złodziei przebrań. Następna na liście jest Camila autorstwa Ursuli Corberó. Odnosząca sukcesy hiszpańska i gwiazda „La Casa de Papel” zostaje wykwalifikowanym kierowcą zespołu. Samochody, motocykle, a nawet odrzutowiec – Camila potrafi to wszystko.


Úrsula Corberó  Lift fot Netflix 2
Lift fot Netflix 2

Ponadto w obsadzie znajdziemy Billy'ego Magnussena (Aladyn), Jacoba Batalona (trylogia Spider-Man), Jeana Reno (Leon), Burna Gormana (Mroczny Rycerz Powstaje), Sama Worthingtona (saga Avatar), Viveika Kalrę (Blinded by the Light), Paula Andersona (Peaky Blinders) i koreańskiego piosenkarza Kim Yoon-ji.

Lift będzie jednym z pierwszych odważniejszych ów 2024 roku, jego premiera w serwisie Netflix zaplanowana jest na 12 stycznia 2024 roku.

Zwiastun PL


Udostępnij

Zostaw odpowiedź