Garavito, La Bestia Serial fot HBO Max

True Crime: 'Garavito, La Bestia Serial’, serial o mordercy skazanym na 1853 lata więzienia


Produkcja opowiada o przygodach najniebezpieczniejszego przestępcy w Kolumbii i całej Ameryce Łacińskiej


Nie ma w tym żadnej przesady: bohater nowego serialu dokumentalnego  został skazany na 1853 lata i 9 dni więzienia. Teraz badana jest jego historia i przygody na podstawie szeroko zakrojonego śledztwa prowadzonego z udziałem śledczych, dziennikarzy i krewnych ofiar. , La Bestia  to najnowszy dodatek do platformy streamingowej dedykowanej fanom . Na tą chwilę brak informacji o emisji w Polsce.

opowiada o wydarzeniach, które pozwoliły władzom kolumbijskim zidentyfikować przypadki morderstw o ​​podobnym sposobie działania. Te same, które doprowadziły do ​​ustalenia, że ​​był to seryjny morderca.

Jest to oryginalna zawartość . Reżyseruje Jose Ángel Montiel Roig, a producentami wykonawczymi są Dago García, María Elvira Arango i Ángela María Vergara.

serialu dokumentalnego



O czym jest , La Bestia

W czterech odcinkach  bada niezaprzeczalne dowody i sprawę Garavito głosem zespołu śledczego. Wydarzenie to stało się punktem zwrotnym, który na nowo zdefiniował sposób prowadzenia dochodzeń policyjnych w Kolumbii.

To szeroko zakrojone śledztwo rozpoczęte w 2021 r., w ramach którego odzyskano zeznania, zdjęcia i opracowania policyjne, które doprowadziło do schwytania pedofila i mordercy. Celem tej historii jest upamiętnienie ofiar i stawienie wyzwania dla widza, aby historia się nie powtórzyła.


Garavito, La Bestia Serial fot HBO Max
Garavito, La Bestia Serial fot Max

Po schwytaniu Garavito za potworne zbrodnie, w wyniku których zginęło ponad 200 nieletnich, skazano go na 1853 lata i dziewięć dni więzienia. Jest to najdłuższy wyrok w historii sądownictwa w Kolumbii, który został złagodzony do 40 lat ze względu na ustawodawstwo tego kraju.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź