Adrián Di Monte w nowej wersji El maleficio| ŹRÓDŁO: TELEVISAUNIVISION

„To nieustanna walka dobra ze złem”: Adrián Di Monte opowiada o swojej postaci w 'El Maleficio’


Syn bohatera telenoweli przyznał, że jest bardzo zadowolony ze swojej postaci i podał więcej szczegółów


, który jest odpowiedzialny za powołanie do życia Jorge de Martino w 'u popularnej telenoweli, zdradza, że ​​jego postać balansuje pomiędzy dobrem a złem.

„To wspaniały projekt, jestem zafascynowany. Jako dziecko w sklepie z zabawkami marzyłem o pracy z panem „El Güero” Castro, marzyłem o pracy z Fernando Colungą, a to że jest moim tatą to już za dużo. Niesamowicie” – tak kubański skomentował w rozmowie z Noveleando México swoje doświadczenia związane z 'iem 40 lat później.

„To klasyk i dla mnie możliwość zagrania tej postaci to wielka odpowiedzialność. Wiemy, że moją postać grał wówczas pan Zurita, nie miałem przyjemności go poznać, ale jest „świetnym aktorem” i bardzo to przyznaję. Zatem dla mnie jest to gigantyczne zobowiązanie, mam nadzieję, że moja interpretacja pokornie spodoba się publiczności. sprawia mi to przyjemność. Kiedy lubisz grać, wszystko układa się lepiej” – dodał Adrián.

Będzie to w roli Jorge de Martino

Artysta szczegółowo opisał także, że Jorge, syn Enrique de Martino, znajdzie się w środku zła i będzie zachowywał się dobrze, bo niestety tego nauczył się od ojca.

„Jorge pociągnie za sobą wiele wątków w tej historii. To młody człowiek, który jako dziecko wiele wycierpiał po stracie matki, dorasta pod skrzydłami ojca, milionera o wielkiej władzy i uczy się bardzo mrocznych rzeczy. Jorge to ciągła walka dobra ze złem” – podsumował.Data premiery 

z Marlene Favelą i Fernando Colungą w rolach głównych, wyprodukowana przez José Alberto „El Güero” Castro, trafiła właśnie na ekrany kanału . (13.11.2023)!

Udostępnij

Zostaw odpowiedź