Sebastián Yatra aitana fot Instagram

Sebastián Yatra potwierdza rozstanie z Aitaną: „Jesteśmy i nadal będziemy wspaniałymi przyjaciółmi”


, Sebastiána Yatra i , który zachwycił ich fanów, dobiegł końca


, który zachwycił ich fanów, dobiega końca. Sebastián Yatra oficjalnie ogłosił Aitaną, a wiadomość zszokowała fanów, którzy uważnie śledzili każdy etap tej historii miłosnej między dwiema gwiazdami muzyki.

„Bardzo się kochamy. Jesteśmy i będziemy wspaniałymi przyjaciółmi na całe życie. W tej chwili oboje jesteśmy singlami, każde podąża własną drogą, ale ogromnie ją doceniam i przeżyliśmy w tym roku bardzo wyjątkowe chwile” – oświadczyła Sebastián Yatra dla meksykańskiego kanału Telediario.

Miłe pożegnanie

29-letni przebywa obecnie w Meksyku, gdzie także ma wierną rzeszę fanów. Niedawno Narodowe Audytorium Meksyku poddało się utalentowanej piosenkarce, co Yatra świętuje z dumą. „Jestem bardzo szczęśliwy, że przeżyła ten wyjątkowy moment na widowni. Bardzo ją podziwiam” – podzielił się z uśmiechem.

Choć niektóre zdjęcia zdawały się zaprzeczać spekulacjom na temat ich rozstania, pokazując oboje artystów razem w Meksyku. zaczęły pojawiać się, gdy zaledwie dwa tygodnie temu Aitana nie pojawiła się na ślubie brata Sebastiána w Kolumbii. Podczas gdy Yatra podróżował samotnie do Medellín, swojego rodzinnego miasta, była w Zarauz, gdzie spotkała się na pogrzebie ze swoim byłym chłopakiem, Miguelem Bernardeau.

Następnie nasiliły się , gdy 16 listopada Aitana nie pojawiła się na gali Latin Grammy, co było znaczącym wydarzeniem dla piosenkarza wykonującego „Tacones rojo”, który oprócz nominacji był jednym z prezenterów i występował na scenie.

Choć zawsze utrzymywali swój związek w tajemnicy, ich romans stał się publiczny na początku roku. Chociaż nigdy nie potwierdzili swojego związku poza przyjaźnią i współpracą w The Voice, ich współudział, publikacje na portalach społecznościowych i wreszcie zdjęcia oczekiwanego pocałunku opublikowane w magazynie potwierdziły to, co wszyscy podejrzewali.

Na razie Aitana nie skomentowała tej sprawy, ale podczas swojego ostatniego koncertu w Bogocie przez łzy dała do zrozumienia, że ​​nie przeżywa dobrego czasu.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź