Lorena Meritano y Danna Garcia fot Instagram

Rywalki w telenoweli, przyjaciółki w prawdziwym życiu! Spotkanie Loreny Meritano i Danny Garcíi po 'Pasión de Gavilanes’


ponownie spotkała się z osobą, która grała jej rywalkę w pierwszej części


ponownie spotkała się z wyjątkową koleżanką, a zostało uwiecznione w sieciach społecznościowych. 

To za pośrednictwem swojego konta na Instagramie opublikowała zdjęcie ze swojego niedawnego spotkania z Danną Garcíą, z którą ponad 20 lat temu dzieliła się scenami do pierwszego sezonu Pasión de Gavilanes w Telemundo i Televisión.

„Wieczna miłość. Cudowne . Uwielbiam Cię, Danno García. Dziękuję za wczoraj, dziś i zawsze” – napisała Argentynka.Zgodnie z oczekiwaniami, fani obu aktorek nie czekali długo na komentarze do publikacji.

„Jesteście piękne i utalentowane”, „Niech Bóg wam bardzo błogosławi”, „Co za piękne spotkanie. Kocham Cię wiecznie”, „Piękna i utalentowana”, „Moje dwie miłości na tym samym zdjęciu”, „Królowe”, „Mam nadzieję, że zobaczę Was w innym wspólnym projekcie” – głosiły niektóre wiadomości. 


Lorena Meritano jako Dínora Rosales

Relacje ich bohaterek w  

Lorena Meritano powołała do życia antagonistkę Dínorę Rosales w pierwszej części Pasión de Gavilanes i ta postać odpowiadała za utrudnianie życia siostrom Elizondo, zwłaszcza najstarszej z nich, Normie, którą precyzyjnie zagrała Danna García. 

miała obsesję na punkcie Juana Reyesa, partnera Normy, co doprowadziło ją do okrutnych czynów, które ostatecznie zakończyły się utratą jej życiem. 

Przypomnijmy, że Dínora zginęła podczas ucieczki w dżungli na bagnach.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź