David Bisbal hermano fot Instagram

Rodziną Davida Bisbala wstrząsa mocny cios: jego starszy brat nie będzie już chodzić


przeżywa trudną sytuację rodzinną w związku z niedawną diagnozą swojego starszego brata


Zgłoszenie zaginięcia José Maríi Bisbala, starszego brata piosenkarza, zgłoszono w kwietniu ubiegłego roku, a jego bliscy obawiali się najgorszego. Jednak nie było to nic więcej niż przerażenie i kilka godzin później znaleziono go w pobliżu miasta Roquetas de Mar w Hiszpanii. 

Prasa donosiła wówczas, że uległ wypadkowi, w wyniku którego doznał urazu rdzenia kręgowego, jednak do tej pory żaden członek rodziny nie chciał rozmawiać na ten temat. 

To sam José María po wyjściu ze szpitala, w którym przebywał przez prawie pięć miesięcy, opowiedział o swoim stanie zdrowia.

„Niedawno wypisano mnie z tego wspaniałego szpitala, gdzie spędziłem prawie pięć miesięcy z powodu urazu rdzenia kręgowego i nauczono mnie żyć na wózku inwalidzkim. Można tak żyć, właściwie ja tak żyję i jestem całkowicie samowystarczalny, nie potrzebuję nikogo” – powiedział dla Informalia. 

Po tym przyznał, że początkowo przeżył ciężką depresję, ale z czasem zaakceptował swój stan. 

„Ta jest trudna do zaakceptowania, ale kiedy ją zaakceptowałem i zasymilowałem, zdecydowałem się ruszyć dalej. Jestem bardzo szczęśliwy i chcę cieszyć się życiem” – zauważył.

Starszy Davida Bisbala również podziękował za wsparcie, jakie otrzymał od specjalistów podczas jego hospitalizacji, którzy nie tylko udzielili mu wskazówek dotyczących korzystania z wózków inwalidzkich, ale także przygotowali go do zmierzenia się z nową rzeczywistością. 

„Uczą cię stawić czoła rzeczywistości poza szpitalem. Jestem wdzięczny” – podsumował.

Do czasu publikacji tej publikacji nie komentował tego, co stało się z członkiem jego rodziny.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź