RBD w Brazylii: Anahí i Dulce Maria chore i niepokoją fanów


„Zaczęłam od wirusowej grypy, która postępowała i przerodziła się w zapalenie oskrzeli. Dlatego prawie nie mam głosu” – wyjaśniła


W czwartek (16) po południu Dulce María z podzieliła się informacjami z fanami i obserwatorami o swoim zdrowiu w mediach społecznościowych.

, która odwiedza Brazylię w ramach trasy „Soy ”, już na początku tygodnia mówiła, że ​​jest chora i że da z siebie wszystko podczas poniedziałkowego (13) występu w São Paulo.


dulce-maria fot

W relacjach na Instagramie opowiadała, że ​​oprócz gorączki ma silny kaszel, bóle pleców i jest ochrypnięta.

„Od wtorku biorę leki. Lekarz mówi, że to wirus (nie Covid, nie grypa). Zaczęłam od wirusowej grypy, która postępowała i zamieniła się w zapalenie oskrzeli. Dlatego prawie nie mam głosu” – wyjaśniła.

Następnie Dulce stwierdziła, że ​​nic nie pozostawia jej bardziej bezradną niż to, że nie jest w 100% zdrowa, aby wraz z kolegami dać z siebie wszystko przed publicznością, po tak długim oczekiwaniu na brazylijską publiczność.

„Chciałam cię na bieżąco informować, żebyś wiedział, jaka jest sytuacja. Nadal będziemy z wami tej nocy, dając z siebie wszystko, na co pozwala mi moje ciało. Dziękuję za zrozumienie” – podsumowała .

Anahí ma wysoką gorączkę

Podobnie jak Dulce, Anahí również miała gorączkę.  podała, że ​​rano temperatura wyniosła 38,6 stopnia.

„Mój Boże, miałam najgorszą noc. Bolą mnie kości. Nie wiem, co się dzieje” – napisał w mediach społecznościowych. „To nie Covid, wiem o tym, niedawno miałem to po raz piąty” – napisał.

W czwartek popołudniu piosenkarka ponownie opublikowała post w mediach społecznościowych.

„Moja droga Brazylio, wciąż nie wiemy, co mam.  już tu są i będziemy robić badania. Dam z siebie wszystko w występach, które nam pozostały, mam nadzieję, że uda mi się oddać sprawiedliwość temu, na co zasługujesz” – napisała artystka.


anahi fot Instagram
fot

Wraz z , Christianem Chávezem i Christopherem von Uckermannem Anahí oraz wystąpi w dniach 16, 17, 18 i 19 listopada w Allianz Parque w São Paulo w ramach „Soy Tour”.

Do tej pory grupa wystąpiła cztery razy w Brazylii, dwa razy na Estádio do Engenhão w Rio de Janeiro i kolejne dwa na Estádio do Morumbi w São Paulo.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź