Prime Video zaprezentowało „Romancero” w Madrycie


Ostatnio świętowało w Madrycie premierę nowej serii Original


W wydarzeniu wzięli udział między innymi: zespół serialowy , Fernando Navarro, , , , , , , a także Koro Castellano, dyrektor w Hiszpanii i Portugalii; Maria José Rodriguez, szefowa ds. treści oryginalnych w Prime Video w Hiszpanii i Alex Florez, serialu.

Prezenterka i twórczyni treści Inés Hernand była odpowiedzialna za prezentację wydarzenia i niebieskiego dywanu, w którym uczestniczyli także między innymi , Almudena Amor, Soy una pringada, , Alex de la Croix, Marina Rivers i .

będzie dostępne w najbliższy piątek, 3 listopada w ponad 240 krajach i terytoriach na całym świecie w ramach subskrypcji Prime.

Klucze do „Romancero”

Romancero zgromadził eklektyczną obsadę składającą się z młodych obiecujących ów i wielkich nazwisk hiszpańskiego kina i telewizji. W serialu występują (Techo y comida, Los hombres de Paco) i , która tą powieścią debiutuje w Hiszpanii. Obsadę uzupełniają (El sustituto, Cuéntame cómo pasó), Guillermo Toledo (Los favoritos de Midas, Crimen ferpecto) i zdobywca nagrody Goya (La trinchera infinita, La llamada).

Romancero to opowieść o ucieczce ściganych i prześladowców, osadzona w pustynnej i okrutnej Andaluzji, zarówno realna, jak i mityczna, podczas koszmarnej nocy nękanej przez demony, czarownice i krwiopijców.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź