Los Farad fot. Prime video

Prime Video udostępnia oficjalny zwiastun „Los Farad”


, którego premiera odbędzie się 12 grudnia, jest dziełem i Alejandro Hernándeza, a w rolach głównych występują i


ujawniło dziś oficjalny . W serialu stworzonym przez i Alejandro Hernándeza występują („La casa de papel”) i („Patria”). Premiera filmu fabularnego odbędzie się 12 grudnia w w ponad 240 krajach i terytoriach.

W obsadzie znaleźli się (‘Mar de plástico'), (‘Vota Juan'), (‘Dolor y gloria'), (‘Dos vidas'), (‘La que se avecina'), Igal Naor (‘Homeland') i Makram Khoury (‘La trampa de la araña').

Ośmioodcinkowy wprowadzi widza w Marbellę lat 80. poprzez Oskara, mężczyzny, który marzy o założeniu siłowni i który z pomocą Sary Farad trafia do fascynującego świata Wybrzeża Słońca, jego dziwactw i geopolityki. Ten nowy świat otwiera się przed nim dzięki , rodzinie, która oferuje mu przyszłość, ale z najbardziej nieoczekiwaną pracą: handlarza bronią.

Mariano Barroso (‘La línea invisible', ‘El día de mañana') jest reżyserem „Los Farad” i współtwórcą wraz z Alejandro Hernándezem (‘La hija', ‘El autor'), który odpowiada za skrypt. Fernando Bovaira („Mar adentro', ‘Crematorio”) jest producentem serialu dla MOD wraz z Anxo Rodríguezem („Paco de Lucía: la búsqueda”) dla Espotlight.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź