Piosenki RBD w wersji regionalnej


Wszystko przez ''


„Nuestro Amor” w muzyce regionalnej? Tak proszę. Wielu regionalnych artystów meksykańskich, w tym między innymi , Chiquis, , Banda Los Sebastianes de Saúl Plata, Los Socios del Ritmo, połączyło siły w . Jest to zestaw 15 piosenek, wydanych za pośrednictwem  México, będących hołdem dla latynoskiego zespołu popowego, który niedawno zakończył swoją epicką trasę koncertową po USA i ruszył dalej.

„SOMOS REBELDES” to zintegrowany przez różnych artystów w ramach regionalnego gatunku meksykańskiego. W pierwszej fazie na platformach cyfrowych ukazały się cztery single z udziałem Banda Los Sebastianes, Ricardo Murillo z Mariánem Oviedo, Banda Fortuna i Los Socios Del Ritmo z udziałem Saaka. Artyści ci zamienili piosenki we własne gatunki muzyczne, czyniąc kultowe utwory grupy swoimi.

Banda Los Sebastianes wyraziła swój podziw dla RBD, stwierdzając, że jest ikoną muzyki, upamiętnia ich dorastanie sposobem, w jaki się ubierają, piosenkami i wyprzedanymi koncertami, gdziekolwiek występowali.

Los Socios Del Ritmo stwierdziło, że RBD przełamuje stereotypy, kreując trendy w modzie, a ich gra wszędzie, więc uważają ich za najlepszy meksykański Ze swojej strony  podkreślił trendy w modzie promowane przez RBD zarówno poprzez telenowelę, jak i muzykę, i wspomniał, że podoba mu się każda z ich piosenek.

Ricardo Murillo wspomniał, że RBD stało się muzycznym fenomenem, a ich historia stała się trendem, pozwalającym widzom utożsamić się z przynajmniej jednym z aktorów.

Poniżej projekt:

Udostępnij

Zostaw odpowiedź