El Amor No Tiene Receta fot Televisa

Pierwsze zdjęcia z nagrań 'El Amor No Tiene Receta’. Altaira Jarabo w jej nowej telenoweli


Chociaż data premiery zaplanowana jest za cztery miesiące, serii Juan Osorio rozpoczął nagrywanie we wtorek, 14 listopada


Rozpoczęły się zdjęcia do nowego projektu Osorio dla zatytułowanego , a poniżej pokazujemy .

„Ten przepis trafił już do piekarnika, ponieważ rozpoczęły się już nagrania , telenoweli producenta Juana Osorio, którą wkrótce będziemy mogli podziwiać w ” – czytamy w publikacji kanału zapowiadającej rozpoczęcie nagrań melodramatu. .

W serii obrazów widać nową grupę ów, na której czele stoi , a przede wszystkim bohaterowie: i .Obecna była także znana i uwielbiana oraz Juan Osorio z daleka udzielający wskazówek, aby wszystko przebiegało jak najlepiej.

oznacza powrót  na fora nagrań San Ángel po jego niedawnym debiucie w Telemundo. W poniedziałek Jarabo zaczął kręcić swoje pierwsze sceny w Meksyku. „To był wspaniały dzień. Dziękuję bardzo Juanowi Osorio i jego wspaniałemu zespołowi” – ​​napisała w swoich relacjach na Instagramie, gdzie ma ponad 4 miliony obserwujących.

W tej historii Jarabo ożywia Genewę, postać, która obiecuje dać ludziom tematy do rozmowy.

„Muszę zobaczyć, jak Isa Tena i Altair Jarabo dzielą się sceną. Są moimi ulubieńcami”; „Uprawiasz magię w telewizji, Juan”; „Świetna ”; „Nie mogę się doczekać tej telenoweli”; „Gael, Ana i Oliven, co za piękność”; „Ta stylizacja świetnie wygląda na Claudii” – to niektóre z reakcji fanów i Juana Osorio.

Data premiery

Juana Osorio dla TelevisaUnvision będzie miała premierę w lutym 2024 roku na kanale Las Estrellas, a później w Univision..


Udostępnij

Zostaw odpowiedź