Perverso fot prime video

„Perverso”, spin-off „Parot”, będzie dostępny w Prime Video


W serialu występują , i , a reżyserią są Gustavo Ron i Federico Untermann


ogłosiło, że w 2024 roku będzie miał premierę na wyłączność ”, thriller z Ivánem Massagué w roli głównej („Culpa mia”, „”), który jest już w pełnej fazie produkcji w Madrycie. 

Massagué, którego widzieliśmy już w roli Haro w „Parocie”, po raz kolejny wciela się w przebiegłego przestępcę, a w towarzyszyć mu będą aktorki  (‘De perdidos a Río', ‘Machos alfa') jako Lucía i meksykańska („Montecristo”, „La templanza”) w roli Mariany.

To będzie „

opowiada historię Haro (Massagué), wyrafinowanego i makiawelicznego arystokraty, który odsiaduje wyrok za gwałt i morderstwo, a któremu grozi śmierć ze strony porywacza działającego przeciwko elicie biznesu.

Wykorzystując to powiązanie, Haro negocjuje świadczenia więzienne w zamian za współpracę w śledztwie w sprawie porwań, ale w rzeczywistości przygotowuje zemstę na osadzającym go w więzieniu sędziemu (Miró).

Serial wyprodukowany przez Onzę będzie miał osiem odcinków po 45 minut, a zdjęcia do niego rozpoczęły się już w Madrycie pod reżyserią Gustavo Rona i Federico Untermanna. Showrunnerami są Alonso Laporta i Gustavo Ron, do których dołączyli scenarzyści JM Ruíz Córdoba, Leire Albinarrate, Luis Gamboa, Mariana Palos i Raúl Barranco. Gonzalo Sagardía jest producentem wykonawczym serialu wraz z Alonso Laportą, Gustavo Ronem, José Maríą Irisarri, Santiago de la Rica, Valentiną Pozzoli, Luisem Murillo Ariasem i Luisem Murillo Moreno.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź