OT 2023 fot Prime Video

OT 2023: Oto 18 uczestników potwierdzonych przez Amazon Prime Video


Po prezentacji „” w tę środę, o północy w czwartek, wyemitowano dwa programy specjalne „Final ”, w których ujawnił 18 ostatecznych kandydatów na talent muzyczny, z których dwóch zostanie wyeliminowanych podczas Gali 0, aby mieć 16 głównych uczestników


Maszyny  już nie da się zatrzymać. Przed premierą w poniedziałek 20 listopada o godzinie 22:00 platforma   i firma produkcyjna Gestmusic zaprezentowały nowy etap talent show.

Pozostało najważniejsze: uczestnicy. Aby ogłosić uczestników OT 2023, ostrzegł, że o północy ze środy na czwartek wyemituje na platformie dwa programy specjalne Final , w których ujawnionych zostanie 18 kandydatów do Gali 0. Z tych 18 dwie osoby zostaną wyeliminowane.

Oto nazwiska uczestników: Denna, Edu Isaña, Paul, Omar, Bea, Juanjo Bona, Salma, Martin Urrutia, Lucas, Naiara, Álvaro Mayo, Cris, Ruslana, Lina de Sol, Suzete, Chiara, Álex Márquez i Violeta.18 kandydatów do „OT 2023” w :

1) Denna

Almudena, pseudonim Denna, pochodzi z Granady i jest studentką teatru. Ma 22 lata, mieszka w Maladze, ale także zawodowo zajmuje się muzyką, samodzielnie publikując własne piosenki na platformach cyfrowych i organizując koncerty. Style, w których czuje się najlepiej, to miejski pop i pop house.

2) Edu Isaña

Edu pochodzi z Teneryfy, ma 25 lat i pracuje jako i aktor muzyczny w kanaryjskiej firmie. W przypadku niego powiedzenie „do trzech razy sztuka” jest prawdziwe, ponieważ w dwóch poprzednich edycjach  brał udział bez szczęścia, jakie miał w tej nowej próbie.

3) Paul

Z tego samego miasta w Granadzie co Rosa López, zwyciężczyni , pochodzi Paul. Ma 20 lat, studiuje komunikację audiowizualną i przyznaje, że od dziecka pasjonował się tym programem.

4) Omara

Omar ma 26 lat, pochodzi z Guadalajary i jest technikiem ratownictwa medycznego. Obecnie zdaje egzamin strażacki i gra na saksofonie w orkiestrze dętej. Uważa się za osobę rozmowną i obiecuje wnieść radość do Akademii w OT 2023.

5) Bea

W wieku 19 lat Bea przyjeżdża do Operación Triunfo z Madrytu, gdzie studiuje nauczanie w szkole podstawowej oraz prowadzi wstępne lekcje muzyki i gry na fortepianie dla małych dzieci. Uważa, że ​​wejście do Akademii to dla niej marzeniem i czyms szokującym

6) Juanjo Bona

Z Magallón (Saragossa) pochodzi Juanjo, student inżynierii morskiej, który w wieku 19 lat nie wyobraża sobie życia bez śpiewu. Zaczynał od muzyki śpiewając joty i twierdzi, że kształci się muzycznie i koncertuje w poszukiwaniu swojego marzenia. OT 2023 będzie Jego kolejnym przystankiem, jeśli zdobędzie jedno z 16 miejsc do zgarnięcia w Gali 0.

7) Salma

Salma przyjeżdża z Mijas (Málaga) z telewizyjnym „paszportem” La Voz , gdzie brała udział w edycji 2022 jako członek zespołu Antonio Orozco. Zawodowo zajmuje się muzyką występującą na żywo w barach na plaży, a jej celem jest przejście od coverowania innych artystów do wydawania własnych piosenek.

8) Martin Urrutia

Jednym z najmłodszych uczestników Gali 0 jest Martin Urrutia, 18-letni młodzieniec z Bilbao, który kocha sztukę i którego wielką pasją jest . Jak twierdzi, o kandydowaniu do OT marzył od trzech lat i teraz osiągnie swój cel, jeśli uda mu się zająć jedno z 16 finałowych miejsc.

9) Lucas

Lucas, młody 22-letni fryzjer mieszkający od dwóch lat w Barcelonie, pochodzi z Urugwaju. Stwierdza, że ​​ jest jego marzeniem przez całe życie i że w Akademii OT 2023 chce móc dalej uczyć się zawodu.

10) Naiara

Mająca 26 lat Naiara od 17. roku życia zawodowo poświęca się muzyce, pracując jako wokalistka w orkiestrze, a także komponując własne piosenki. Pochodzi z Saragossy i przyznaje, że pasjonuje się modą.

11) Alvaro Mayo

Álvaro ma 21 lat, pochodzi z Sewilli i studiuje dźwięk. Ponadto pracuje jako wokalista w orkiestrze i choć wierzył, że dotarcie do OT 2023 było celem nie do pomyślenia, uda mu się to osiągnąć, jeśli uda mu się przejść galę 0.

12) Cris

Cris, 24 lata, przyjeżdża z Teneryfy i pracuje w zespole teatru muzycznego. Jak twierdzi, pojawienie się na OT 2023 nie było w jego planach, ale dziś wszystkie jego marzenia wiążą się z wejściem do Amazon Prime Video Academy.

13) Ruslana

Ruslana pochodzi z Ukrainy, 18-letnia dziewczyna „adoptowana” przez Wyspy Kanaryjskie, mieszkająca w Madrycie, która pragnie spełnić swoje marzenie o zawodowym poświęceniu się muzyce. Na castingi udała się jeszcze na drugim roku matur, a teraz cały swój entuzjazm skupia na udowodnieniu, że scena to jej miejsce.

14) Lina de Sol

Pochodząca z Vigo Lina de Sol to 20-letnia młoda kobieta, która studiuje reklamę i public relations z, wielką pasją – muzyką. Uważa, że ​​zdanie castingu OT 2023 jest potwierdzeniem jej talentu i czuje się szczęśliwa nawet nie wiedząc, czy zajmie finałowe 16 miejsc.

15) Suzete

Suzete ma 22 lata i pochodzi z Wysp Świętego Tomasza i Książęcej, wyspy położonej w Zatoce Gwinejskiej. Dorastała w Portugalii, od dekady mieszka na Teneryfie, a Operación Triunfo jest jej marzeniem już od dwóch edycji, kiedy została wykluczona z castingu ze względu na brak niezbędnej dokumentacji.

16) Chiara

Z Minorki pochodzi Chiara, 19-letnia dziewczyna, która studiuje muzykę w Barcelonie z zamiarem zostania artystką. Jej pasją od najmłodszych lat jest Czarnoksiężnik z krainy Oz, a jej mama, która jest dla niej największym wsparciem, jest jej menadżerem.

17) Alex Márquez

Muzyk, , kompozytor i producent: tak określa siebie Álex Márquez, 24-letni młody człowiek z Kordoby, który ma to szczęście, że może całkowicie poświęcić się muzyce. Twierdzi, że niedawno przeszedł kryzys egzystencjalny, dla którego był bliski porzucenia wszystkiego, i przybywa do OT 2023 z odnowionymi nadziejami.

18) Violeta

Violeta ma 22 lata i pochodzi z Motril (Granada). Studiuje komunikację, dziennikarstwo, reklamę i audiowizualność i co ciekawe, jako ostatnia została wybrana w castingu OT 2023.


Jak już powiedzieliśmy, dwóch z tych 18 kandydatów zostanie wyeliminowanych podczas Gali 0, która zostanie wyemitowana w poniedziałek, 20 listopada o 22:00 na Amazon Prime Video. Pozostałych 16 będzie finalistami OT 2023, będą oni uprawnieni do zdobycia nagrody finałowej w wysokości 100 000 euro dla zwycięzcy talentu muzycznego.


Tak wygląda Akademia

Udostępnij

Zostaw odpowiedź