La Mesías OST Stella Maris

OST utworu „La Mesías” jest już dostępne w Spotify, Apple Music i Amazon


Muzyki z „” można teraz słuchać na głównych platformach (, , Deezer, YouTube Music, itp.). Zawiera ona największe hity Stelli Maris skomponowane przez Hidrogenesse. Za ścieżkę dźwiękową całej serii odpowiada Raül Refree


‘La puerta del cielo', ‘¿Dónde estás?' czy ‘La alcantarilla' to tylko niektóre z utworów popowej grupy , które od dziś są dostępne na głównych  platformach muzycznych (, Deezer, YouTube Music, itp.). 

Playlista zawiera utwory z pierwszego albumu zespołu, takie jak homonimiczne „”, „Amada Madre” czy „La noche que nace”, podpisane przez Hidrogenesse na potrzeby serialu „”, stworzonego przez Javiera Ambrossiego i Javiera Calvo I oczywiście główne tematy OST serii, skomponowane przez Raüla Refree.

„La Mesías” to oryginalna + stworzona we współpracy z Suma Content, która jest teraz dostępna w całości na platformie. Docenionyprzez krytykę i publiczność otrzymał  11 nominacji do nagrody Feroz, co stanowi historyczny rekord zarówno w filmie, jak i serialu.

Kim są Stella Maris?

Wszechświat Javiera Ambrossiego i Javiera Calvo się rozszerza. Stella Maris to chrześcijański dziewczęcy  popowy który podobnie jak „La Mesías” stał się fenomenem. W serialu siostry Puig Paró mają jasny cel: poprzez swoją muzykę ocalić ludzkość przed końcem świata. „Stella Maris: silna jak maszt, szybsza niż taksówka, darmowy GPS”  czy  „Puk, puk, pom, pom, otwórz nam drzwi swojego serca”  to tylko niektóre z chwytliwych fraz z ich piosenek, które stały się wirusowe tak jak to miało miejsce w serialu.

Sukces Stelli Maris jest taki, że przekroczył fikcję.  ma konto na Instagramie, które obserwuje ich 24,6 tys. obserwujących i mają 4,16 tys. subskrybentów na YouTube. Teraz tych utworów można także słuchać na głównych platformach muzycznych. Grupa nie tylko ma na koncie swoją pierwszą płytę, ale także wystąpi na nadchodzącej edycji 2024, co sam festiwal ujawnił niedawno.

Oryginalna z filmu „La Mesías”

Za oryginalną muzykę do „La Mesías” odpowiadają  Raül Refree i  Hidrogenesse: Raül Refree odpowiada za ścieżkę dźwiękową do całej serii, natomiast Hidrogenesse jest twórcą oryginalnych piosenek. 

Raül Refree wyprodukował albumy takich artystów jak Rosalía, el Niño de Elche, Guitarricadelafuente i Silvia Pérez Cruz oraz podpisał ścieżki dźwiękowe do filmów „Entre dos aguas” i „Un Año, Una Noche” Isaki Lacuesty, przez co zdobył dwie nagrody Gaudiego za najlepszą muzykę oryginalną.

Carlos Ballesteros i Genís Segarra tworzą duet Hidrogenesse, multidyscyplinarną grupę popową. Są autorami takich utworów jak „‘No hay nada más triste que lo tuyo's” czy „Disfraz de tigre”, wydali siedem ów, wyprodukowali kilku artystów, brali udział w wystawach i projektach audiowizualnych.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź