Fernanda Castillo fot Instagram

Nowy projekt Fernandy Castillo z Luisem de Tavirą: co musisz wiedzieć o 'El Padre’


nową przygodę w pracy na scenie rozpoczęła od pięknej postaci


Meksykanka kontynuuje silną karierę i niedawno rozpoczęła kolejny

Po zakończeniu w lutym ubiegłego roku udziału w sztuce Siete Veces Adiós  wyróżnia się obecnie jako bohaterka produkcji , adaptacji odnoszącego sukcesy filmu pod tym samym tytułem w reżyserii Francuza Floriana Zellera .

Niedawno opublikowała publikację związaną z tym projektem i zapewniła, że podczas prób doszło do szczególnej więzi.

„Ta historia rozpoczyna swoją podróż w momencie zaprezentowania jej publiczności, ale ślad, jaki wywarła na mnie przez te wszystkie tygodnie prób, jest głęboki i poruszający” – napisał. 

Następnie podziękowała osobom odpowiedzialnym za przedstawienie tej propozycji na scenie za tę możliwość oraz osobom, które towarzyszą jej w przedstawieniu. 

„Dziękuję Óscarowi Urielowi, Alejandro Gou Boyowi i Guillermo Wiechersowi za zaproszenie mnie do zagrania tej pięknej postaci i dzielenia się tym z firmą, w której się zakochałam. Dziękuję, Mistrzu Luisie de Tavira, za Twoją hojność, Twoje uczucie i Twoje spojrzenie” – kontynuowała .  

Na koniec szczególnie wspomniała o osobach tworzących zespół techniczny nowej wersji 

„Dziękuję Angélice Rogel i Roberto Pichardo za ten proces, ponieważ są tak ostrożni, tak empatyczni, a jednocześnie zabawni. To zasługa produkcji, kreatywności i wspaniałego zespołu technicznego. Czekamy, aż będziecie się dzielić i czuć razem” – podsumował. 


Oficjalny plakat dzieła Ojciec

Przypomnijmy, że Fernanda Castillo wykonuje to dzieło od 17 listopada w Teatrze Fernando Soler w Meksyku. Projekty w telewizji lub na platformach 

W 2023 roku Meksykanka większość czasu spędzała na projektach teatralnych, a w produkcji audiowizualnej wyróżniała się jedynie rolą głównej bohaterki w jednej produkcji. Jest to serial Isla Brava, którego premiera odbyła się 18 maja za pośrednictwem platformy streamingowej ViX+.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź