Anahi Dulce Maria Maite RBD Instagram @anahi

Niesamowity brazylijski wygląd dziewcząt z RBD w Rio de Janeiro


Anahí, Dulce María i dały się poznać publiczności w i sprawiły, że w ich wyglądzie dominują kolory zielony, żółty i niebieski


Po 15 latach oczekiwania i miesiącach intensywnych dni prób  powróciło na scenę ku radości wszystkich swoich fanów na całym świecie.

Ostatnio przyszła kolej na Brazylię, kraj, w którym meksykańska ekipa jest bardzo kochana, a przy wypełnionym po brzegi stadionie Nilton Santos w  AnahíChristian Chávez i Dulce María nie tylko rozkochali ludzi w swojej muzyce, ale też dopasowali stroje do kraju, w którym występowali.

Anahí, która w Kolumbii wykonała piękny gest dla Bichoty Karola G, pokazując koszulkę z przesłaniem, pojawiła się na scenie w brazylijskiej minisukience z brokatem, z krótkim rękawem połączonej z kabaretkami i botkami w złotym brokacie. 


Anahi fot Instagram
fot Instagram

Następnie, w prawdziwym stylu Míi Colucci, odsłoniła brzuch, zakładając biały top, również ozdobiony flagą kraju i zalotną minispódniczkę z tiulu w kolorze fuksji, do której dopasowały botki w tym samym kolorze i z brokatem. 


RBD fot Instagram
fot Instagram

Będzie nam brakować tych spojrzeń na scenie, ponieważ matka dwójki dzieci ogłosiła niedawno, że po zakończeniu trasy odejdzie od muzyki. 


RBD fot Instagram
RBD fot Instagram

Maite Perroni miała na sobie czarny gorset z białymi wstawkami, na który założyła krótką żakiet w kolorze niebieskim, żółtym i zielonym, w którym na jednym rękawie widniał napis „Brazil”, a na plecach „Perroni”. Z włosami związanymi w dwa warkocze Meksykanka wyglądała promiennie dzięki śmiałym stylizacjom łączącym skórę i brokat.


Dulce Maria fot Instagram
fot Instagram

Dulce María również złożyła hołd krajowi, zakładając krótką sukienkę z gorsetem i plisowaną minispódniczką w kolorze zielonym, niebieskim, żółtym i czarnym, z napisem „” na piersi.


Dulce Maria fot Instagram
fot Instagram

Dulce Maria fot Instagram
Dulce Maria fot Instagram

Choć najlepiej poczekać. Najbardziej efektowną stylizację wieczoru miała na sobie mama Maríi Pauli, która zaskoczyła wszystkich zielonym body ozdobionym błyszczącymi kryształkami, niczym królowa słynnego karnawału w Rio, złotymi botkami i efektowną warstwą brokatu w kolorze limonkowej zieleni od wewnątrz. oraz w odcieniach zieleni i złota na zewnątrz, oprócz brazylijskiej flagi również z kryształkami. 


RBD fot Instagram
RBD fot Instagram

Co sądzisz o ich wyglądzie? 

Udostępnij

Zostaw odpowiedź