shakira fot. youtube

Nagrody Latin GRAMMY 2023: Ogłoszono występy Shakiry, Malumy i innych


Wręczenie nagród zaplanowano na czwartek, 16 listopada 2023 r.


Latin Recording Academy ogłosiła nową grupę wykonawców, którzy wezmą udział w nadchodzącej gali Latin GRAMMY Awards 2023, która odbędzie się jeszcze w tym miesiącu. 

, , Shakira i  zostali zaproszeni na scenę, aby wystąpić na scenie, a w wieczorną uroczystość zaangażowani będą także  i   i również połączą siły w specjalnym występie. 

Dołączają do wcześniej ogłoszonych wykonawców: , Rauw Alejandro, , Édgar Barrera, , Bizarrap, Camilo, , , , , , , Christian Nodal, , Peso Pluma, , nominowani do Best New Artist BORJA, Natascha Falcão, GALE, Paola Guanche, Joaquina i Leon Leiden oraz Laury Pausini, Osoby Roku Latin Recording Academy 2023. 

Dodatkowo w roli prezenterów pojawią się Majo Aguilar, Anitta, Pedro Capó, Jorge Drexler, Luis Figueroa, Fonseca, Tiago Iorc, Mon Laferte, Natalia Lafourcade, John Leguizamo, Nicki Nicole, Carlos Ponce, Carlos Vives i Yandel. 

Współgospodarzami nadchodzącej ceremonii wręczenia nagród będą Danna Paola, Roselyn Sánchez, Paz Vega i Yatra. Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 16 listopada 2023 r. w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym (FIBES) w Sewilli w Hiszpanii i będzie transmitowane na Univision, UniMás i Galavisión w USA oraz RTVE w Hiszpanii.

Program będzie emitowany w ponad 80 krajach na całym świecie.

Transmisję telewizyjną poprzedzi ceremonia premiery Latin GRAMMY, która obejmuje serię występów i szczerych przemówień z udziałem zwycięzców większości kategorii.

Pełną listę wszystkich nominowanych w 56 kategoriach można znaleźć na stronie LatinGRAMMY.com

Udostępnij

Zostaw odpowiedź