Fernando Colunga występuje w nowej wersji El maleficio| ŹRÓDŁO: TELEVISAUNIVISION

Między paniką a ekscytacją! Tak przeżywano pierwszy rozdział 'El Maleficio’


13 listopada na kanale w końcu pojawił się pierwszy odcinek 'u


Odcinek numer 1 nowego projektu José Alberto „El Güero” Castro dla , łączy dramat, napięcie i miłość od pierwszego wejrzenia.

W najbardziej trafnej scenie widać, jak Beatriz () wraz z dwójką dzieci modlą się przed grobem zmarłego męża, gdy nagle najmłodsze podąża za swoim instynktem i dociera do mrocznego miejsca, gdzie niespodziewanie spotyka wielkiego Enrique Martino.

Mały chłopiec, zaskoczony i przestraszony utratą matki i siostry z oczu, prosi Enrique o pomoc. Idealny pretekst na pierwsze spotkanie z Beatriz!Tak zareagowała opinia publiczna

Jak można się było spodziewać, pierwszy rozdział nowej wersji klasyka lat 80. przyniósł ze sobą podzielone zdania: część krytykowała dramat, większość go oklaskiwała.

„Bardzo mi się podobało, świetna produkcja”; „Bardzo dobry”; „Spektakularny”; „Pozostawia wiele do życzenia, miejmy nadzieję, że pójdzie do przodu”; „Oryginał zawsze będzie najlepszy”; „Wielcy bohaterowie i aktorzy”; „Nie przegapię tego”; „Właśnie obejrzałem pierwszy odcinek i szczerze mówiąc, nie kupuję tego, nie podoba mi się”; „Bardzo mi się podobało, sukces gwarantowany” – to niektóre z reakcji widzów na portalach społecznościowych.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź