Luciano D'Alessandro fot Instagram

Luciano D’Alessandro wznawia karierę artystyczną: dowiedz się wszystkiego o jego nowym projekcie


Luciado D'Alessandro powraca na aktorstwo z filmem nakręconym w


Wenezuelski  porzucił udaną karierę w Kolumbii i wraz z żoną Maríą Alejandrą Requeną przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych. Teraz, po kilku latach bez pracy, powraca w wielkim stylu z głównym bohaterem.

To jest „Padres”, które będzie emitowane na ekranach , należącego do A+E, w której wystąpi nie kto inny jak .

Niewiele jest szczegółów na temat postaci, którą D'Alessandro zagra na Isla del Encanto, ale z komentarzy na portalach społecznościowych wynika, że ​​będzie on jednym z bohaterów i będzie dzielił zestaw nagrań z byłą Marca Anthony'ego.

opublikował w sieciach społecznościowych kilka zdjęć ze swoimi kolegami.  i Mimí Lazos to niektórzy z Wenezuelczyków, którzy będą mu towarzyszyć w Padres.

Spośród lokalnych talentów w głównej obsadzie znaleźli się Marcos Carlos Cintrón, Carola García i Alexandra Malagón, a w obsadzie drugoplanowej znaleźli się Amanda Kairuz, Angela Mari, Jorge Antares, Amanda Méndez, Luis Omar O'Farril, Lexamarie Matos, Fabián González, Elena i Ana Isabel Zamot.

Planowana jest produkcja serialu dramatycznego, który będzie kręcony w przyszłym roku w , a także produkcja kilku ów fabularnych.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź