Liz Gallardo fot Telemundo

Liz Gallardo powraca do telewizji z jednym z najlepszych projektów na rok 2024


Jeśli jesteś fanem meksykańskich ów, z pewnością znasz bliżej twórczość Gallardo, a jej nieobecność w telewizji dotknęła także Ciebie


, znana z występów w La Candidata i Las Amazonas, powraca do Televisy po czterech latach nieobecności.

Gallardo została wybrana przez Juana Osorio do obsady El Amor No Tiene Recetas, telenoweli, która zostanie wyemitowana na kanale w 2024 roku.

Chociaż znanych jest niewiele szczegółów na temat jej roli w melodramacie z Claudią Martin i Danielem Elbittarem w rolach głównych, zapewniają, że Liz będzie dzieliła wiele scen z Coco Máxiną, drugą gwiazdą tej historii.Przypomnijmy, że ostatni występ Gallardo na kanale San Ángel miał miejsce wraz z jej rolą Mariany Santos Cruz de Méndez w Doña Flor y sus dos Maridos. Widzieliśmy ją także w seriach takich jak Caer en Tentación, En Tierras Salvajes, Bajo el Mismo Cielo, Camelia la Texana i Como en el Cine / Tak jak w kinie – melodramacie, który zapoczątkował jej karierę aktorską, ale w Tv Azteca w 2001 roku.

Kiedy i gdzie zobaczyć występ w ?

Juana Osorio zatytułowana El Amor No Tiene Recetasz luksusową obsadą trafi na ekrany kanału w lutym 2024 roku. Nie można tego przegapić!

Udostępnij

Zostaw odpowiedź