Laura Pausini fot Antena 3

Latin Grammy 2023: to najbardziej wyczekiwane prezentacje artystyczne


jest Osobą Roku dwudziestej czwartej edycji Latin Awards. Oprócz Włoszki na scenie gali w Sewilli zagoszczą także inne wielkie gwiazdy muzyki


Jak co roku zaskakuje melomanów pięknymi występami na gali Latin . Ten rok, 2023, nie będzie wyjątkiem, dlatego organizacja ogłosiła imponującą listę artystów, którzy zapewnią oprawę muzyczną tego wieczoru, który odbędzie się 16 listopada w Sewilli w Hiszpanii.

Akademia potwierdziła, że ​​wśród artystów, którzy zostaną zaprezentowani w dwudziestej czwartej edycji, znajdą się Pablo AlboránIzaJuanes i .

Reprezentujący regionalną muzykę meksykańską Eslabón Armado i  będą dzielić scenę, aby po raz pierwszy razem wystąpić w telewizji z „Ella baila sola”.

Dołączą do nich  Maríi BecerryBizarrapaFeidaKany'ego GarcíiCarina LeónaChristiana NodalaRauwa Alejandro i Alejandro Sanza oraz Osoby Roku tej edycji, legendarnej Laury Pausini .

Ceremonia będzie transmitowana z Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnego (FIBES) w Sewilli na antenach Univision, UniMás i Galavisión w USA.

Gospodarzami będą Sebastián YatraRoselyn Sánchez i .


https://www.instagram.com/reel/CzJj8CrOCDl/

Przed galą, we wtorek, 14 listopada, w Magallanes Center w Sewilli, platformie umożliwiającej kontakt z nowym pokoleniem twórców muzycznych, zostanie zaprezentowana prezentacja Best New Artist Showcase 2023 – podaje oficjalny portal

Ten wyjątkowy wieczór poprowadzi  i obejmie on tegorocznej grupy nominowanych do Best New Artist: BorjaConexión DivinaAna Del CastilloNatascha FalcãoGALEPaola GuancheJoaquinaLeón LeidenMaréh i Timø.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź