el senor del cielos (fot: Telemundo)

„Kiedy poczujesz ochotę na narażanie i odbieranie życia, nie możesz tego zmienić”: obejrzyj pierwszą zapowiedź 'El Señor de los Cielos 9′


szokuje fanów pierwszą ą Rafaela Amayi w roli Aurelio Casillasa w dziewiątym sezonie


Wszystko jest ustawione na premierę nowej odsłony serialu w lutym 2024 roku. 

Niedawno opublikowało pierwszy   9, w którym wyróżnia się jako jedyny bohater.

„Kiedy posmakujesz stawiania i odbierania życia, nie możesz tego zmienić. Ta cała historia o chęci przejścia na emeryturę nie pasuje mi. Oto kim jestem: zwierzęciem. I nikt nie może uciec od swojej przeszłości. To jest mój instynkt: instynkt bestii” – wyraził , siedząc na sofie. 

W momencie tych słów w materiale pokazane zostały także zdjęcia śmierci zaaranżowanych przez przywódcę, Casillasa, w poprzednich sezonach. 

„Bestia powraca w lutym 2024 r. Nikt nie będzie w stanie powstrzymać jej zwierzęcego instynktu” – poinformowano na profilu Telemundo na Instagramie, gdzie udostępniono film promocyjny.Od Leonor Ballesteros, która zginęła w środku kampanii swojego partnera po postrzelenie z rozkazu Aurelio; czy Emiliany Contreras, która została zamordowana przez samego Casillasa po odkryciu jego prawdziwych zamiarów – to tylko niektóre z wydarzeń, które pojawiają się w klipie. 

Główną nowością w obsadzie dziewiątego sezonu El señor de los cielos, który od kilku miesięcy kręcony jest w Meksyku, jest udział meksykańskiej aktorki Itatí Cantoral, która dołącza do superserialu, aby wprowadzić do niego dawkę złożoności i intrygi.

El señor de los cielos 9 Aurelio rozpęta falę przemocy w kraju, gdy będzie chciał zemścić się i bronić swojej rodziny po tym, jak został zdradzony.

Mając do zneutralizowania nowych i starych wrogów, Aurelio nie okaże litości i wypuści bestię, która uczyniła go osławionym „władcą niebios”.

Czy będzie dostępny w otwartej telewizji w Telemundo? 

Na razie jedyną potwierdzoną rzeczą jest to, że premiera odbędzie się w miesiącu lutym, nie wiadomo jednak, czy odbędzie się ona za pośrednictwem ekranów Telemundo, czy też zostanie sprzedana na platformę streamingową, biorąc pod uwagę nowe strategie, jakie firma zamierza wprowadzić wdrożyć.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź