Alejandro Sanz y Danny Ocean - Correcaminos - fot Youtube

Kany Garcia, Camilo, Evaluna i inni witają Alejandro Sanza w jego nowej wytwórni


świętowało podpisanie kontraktu z hiszpańską gwiazdą podczas prywatnej imprezy w Sewilli


 i , to między innymi artyści, którzy śpiewali serenadę Alejandro Sanzowi na wydarzeniu zorganizowanym przez podczas tygodnia Latin Grammy w Sewilli, oficjalnie witając hiszpańską gwiazdę w swojej nowej wytwórni.

Gospodarzem wydarzenia był producent Javier Limón, bliski przyjaciel Sanza, wraz z Afo Verde, prezesem i dyrektorem generalnym Music Latin-Iberia oraz José Maríą Barbatem, prezesem Music Iberia.

„Spotkaliśmy się tu podczas niezapomnianej nocy, ponieważ mamy okazję uczcić przybycie Alejandro Sanza do naszej wspaniałej rodziny Sony Music” – powiedział Verde, który w czerwcu ubiegłego roku podpisał  z Sanz i Sony.

„Znamy niezwykłego artystę, który kryje się w Tobie. Wiemy o Twojej determinacji i pasji do pracy, Twojej ciekawości nowych artystów, wsparciu, jakie dajesz tym, którzy zaczynają, Twojej hojności wobec współpracowników, Twoim zaangażowaniu w sprawy sprawiedliwości i wartości Twojej przyjaźni” – dodał Barbat.

, , Niña Pastori, , J Noa, Darumas, Yerai Cortés i Montse Cortés wykonali niektóre z charakterystycznych piosenek Sanza, w tym “Amiga Mía” (J Noa), “Cuando nadie me ve” (Kany García) i “Desde cuando” (Camilo y Evaluna).. Uhonorowany wieczór spędził przy stole ustawionym w części półprywatnej, skąd mógł oglądać występy.

Inni artyści, w tym Malú, , Arde Bogotá, , , Nicki Nicole, Kenia OS i María José Llergo, również byli obecni na wydarzeniu, które odbyło się w Hacienda Azahares.

W tym roku Sanz jest nominowany do nagrody w kategorii piosenka roku za „Nasa” u boku Camilo i płyta roku za „Correcaminos” z Dannym Oceanem.

Sanz podziękował swojej „drogiej rodzinie Sony” za ciepłe powitanie. „To był piękny wieczór, gdyż mogliśmy się ponownie spotkać i rozpocząć nowy etap, a także stanowiliśmy preludium do tygodnia, w którym będziemy świętować muzykę. Cieszmy się i świętujmy!” powiedział.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź