Dziedziczka La herencia fot. TelevisaUnivision

Jak wiele są w stanie poświęcić zakochani, aby ich uczucie przetrwało?


Listopad w przyniesie aż dwie historie prawdziwej miłości, która musi zmierzyć się z rodzinnymi intrygami.   / ” i „ZŁAMANE ŻYCIE” od 20 listopada na kanale .

Meksykańska / ” to adaptacja historii, którą pokochały miliony widzów na całym świecie, a w oparciu o oryginał stworzono aż cztery seriale. Produkcja to nie tylko piękna opowieść o uczuciu między dwojgiem ludzi, ale również przedstawienie rodzinnych problemów, które pojawiają się, kiedy w grę wchodzi spadek. 


Dziedziczka  La herencia  fot. TelevisaUnivision
Dziedziczka La herencia fot.

Akcja serialu rozpoczyna się na pełnej uroku farmie awokado o nazwie „Santa Catalina” w Meksyku. Zarządza nią rodzina del Monte, na której czele stoi ojciec Severiano Del Monte, a także jego pięciu synów: Juan, Pedro, Mateo, Simon and Lucas. Żona Severiana i matka pięciorga mężczyzn, Catalina Arango zmarła zaledwie rok wcześniej. Szybko okazuje się, że wszyscy synowie są adoptowanymi dziećmi małżeństwa, gdyż Catalina za życia nie doczekała się biologicznych potomków. 

Pierwsze konflikty w rodzinie zaczynają się kiedy Don Severiano zbiera wszystkich synów, aby ogłosić, że to Juan będzie jego następcą i to właśnie on odziedziczy firmę. Reakcja braci jest dosyć burzliwa. Mateo i Juan popierają decyzję ojca, zaś Pedro i Simon uważają, że to jeden z nich powinien przejąć obowiązki związane z farmą. Decyzja jest jednak niepodważalna, gdyż przywódca rodu zna ciemną przeszłość Pedro i wie, że okradał on własną rodzinę.  

Niespodziewanie Don Severiano umiera, a sytuacja dodatkowo komplikuje się, kiedy na pogrzebie pojawia się Sara – jak się okazuje biologiczna córka głowy familii –  i rości sobie prawa do spadku. Jakby tego było mało, rodzeństwo dowiaduje się o zapisie w testamencie – cała szóstka ma mieszkać na farmie razem przez co najmniej rok. W innym wypadku spadek przechodzi na rzecz instytucji charytatywnej. Ponadto, Sara ma dostać posadę kierowniczą w firmie ojca.

Sara daje się poznać jako wspaniała kobieta – wyróżnia się uczciwością, lojalnością, a także wsparciem, na jakie można liczyć z jej strony. Jej superlatywy nie pozostają niezauważone przez przyrodnich braci Juana i Pedro, którzy, pomimo trwania w długoletnich związkach, rozpoczynają kolejną rywalizację, tym razem o jej względy.

Dziewczyna ulega jednemu z braci, Juanowi, który jest pewien, że to właśnie ona jest miłością jego życia i chce z nią spędzić resztę swoich dni. Jednak na dwójkę zakochanych czekać będzie wiele przeszkód, intryg i w konsekwencji, rozpaczy. Czy ich miłość okaże się na tyle silna, aby przezwyciężyć krzywdę jaką wyrządzą im bliscy? 80-odcinkowa DZIEDZICZKA już od 20 listopada o 15:00 w NOVELAS+.

To nie koniec premier w listopadzie. W NOVELAS+ na widzów czeka również premiera tureckiego hitu ZŁAMANE ŻYCIE.

Źródło Canal+

Udostępnij

Zostaw odpowiedź