Eva Cedeño fot. Instagram Eva Cedano

Eva Cedeño o swojej nieobecności w 'Vencer La Culpa’: Czy straciła główną rolę przez innego aktora?


wyznała, dlaczego nie zgodziła się zostać jedną z bohaterek telenoweli  


opowiedziała swoją wersję wydarzeń związanych z jej nieobecnością w melodramacie .

Choć początkowo spekulowano, że nie weźmie udziału w , bo sprzeciwił się temu jeden z aktorów obsady, niedawno wypowiedziała się na ten temat

Jak wynika z relacji na żywo na Instagramie, to ona nie przyjęła roli głównej, bo wróciła z kilku ów z rzędu i chciała odpocząć. 

„Zaproponowano mi , który rozpoczął się w kwietniu, będziecie wiedzieć, o którym mówię, więc prawie na początku stycznia skończyłam kolejny projekt i wracałam z innego bardzo pracowitego projektu i już w tym ostatnim rzeczywiście poczułam zmęczenie” – skomentowała.

„Moje ciało już mówiło, był niepokój, byłam bardzo zmęczona, odczuwałam ból, o istnieniu którego nie miałam pojęcia” – dodała. 

Następnie wspomniała, że chociaż nagrania rozpoczęły się w kwietniu, przedprodukcja odbyła się miesiąc wcześniej i dlatego nie miała zbyt wiele czasu na odpoczynek. 

„Miałam odpocząć tylko w styczniu i lutym, więc nie miałam ochoty robić czegoś dużego, bo właśnie minęły święta, Nowy Rok, w styczniu są też urodziny mojego taty i zwykle go odwiedzam, więc zamierzałam odpoczywać, a po części nie czułam się dobrze” – wyjaśnił. 

Z tego powodu podjęła decyzję o rozmowie z producentką i odrzuceniu zaproszenia na piątą historię z serii

„Mówię nie i pozostaje mi tylko powiedzieć, że dobrze, projekt, który musi zostać zrealizowany, pojawi się, zanim wyzdrowieję. Powiedziałam, że „jeśli ja, Eva, nie czuję się dobrze i nie mam się dobrze, nie mogę dzielić się moim surowcem, czyli moim ciałem, głową i umysłem, z postacią” – zauważyła.  

„Wtedy powiedziałam: «Nie zamierzam narażać się jako osoba ani jako na to, że źle sobie radzę»” – podsumowała


Udostępnij

Zostaw odpowiedź