Entre tierras fot atresplayer

„Entre Tierras” – Nagroda Filmowa Almería za plenery


” otrzymał Nagrodę Filmową, przyznawaną produkcjom wyróżniającym się wykorzystaniem i promocją Almerii jako miejsca kręcenia filmów


Akcja rozgrywa się na wiejskich terenach Hiszpanii lat 60. XX wieku i obejmuje obsadę, na której czele stoją , , , Juanjo Puigcorbé, i . Duża część zdjęć miała miejsce w parku przyrody Cabo de Gata-Níjar.

Producentami wykonawczymi tego serialu, należącego do wytwórni Series , są Montse García i Luis Santamaría, a Lucía Alonso-Allende jest współproducentem wykonawczym. Dziesięć odcinków wyreżyserowali Humberto Miró, Pablo Guerrero i María Togores.

Miejsca takie jak Almadraba de Monteleva, kościół Las Salinas i plaża Mónsul w Níjar posłużyły za scenerię dla tej produkcji, która jest teraz dostępna w całości na .

To jest „

María jest skromną młodą Andaluzyjką, która zmuszona jest poślubić właściciela ziemskiego z La Manchy w zamian za zapewnienie przez niego dobrobytu ekonomicznego jej rodzinie. 

Jednak po przybyciu do La Manchy nic nie jest takie, jak myślała: jej obecność nie podoba się mieszkańcom, a ponadto będzie musiała stawić czoła cichym wrogom i udręczonemu mężowi, który okazuje się nie być osobą, której się spodziewała.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź