El Doctor del Pueblo fot Telemundo

El Doctor del Pueblo: wszystko o nowej serii Telemundo


W środku plotek, że amerykańska sieć wstrzyma produkcję seriali i melodramatów, ogłaszają swoją nową propozycję


( Ludu) to nowy zaprezentowany przez , który będzie kręcił się wokół dramatycznych i poruszających historii, które są świadkami wydarzeń z udziałem cudownego lekarza.

Jak wynika z informacji prasowej zaprezentowanej przez , każdy odcinek będzie przedstawiał nową historię, odzwierciedlenie rzeczywistości i konfliktów ludności latynoskiej, gdzie skomplikowane sytuacje, w jakich stają rodzice i dzieci, wystawiają na próbę ich jedność, komunikację i miłość. Wiara i cud to zwroty akcji, które prowadzą każdą postać do symbolicznej lekcji życia.

Ten oryginalny pomysł José Péreza, wyprodukowany przez Telemundo Global Studios, ma Gabrielę Matus jako scenografkę i Nestora Duque jako producenta. Producentami wykonawczymi serialu są José Vicente Sheuren, Georgina Terán, María Auxiliadora Barrios i Gabriela Valentan z EFD Group. Karen Barroeta i Ximena Cantuarias z Telemundo są także producentami wykonawczymi serialu.

Checo Perezcuadra

Checo Perezcuadra fot. Instagram
Checo Perezcuadra fot. Instagram

Luz Ramos

Luz Ramos fot Instagram
Luz Ramos fot Instagram

Héctor Kotsifakis fot IMDb
fot IMDb

Erick Chapa fot caracol
fot caracol

Leonardo Álvarez

Leonardo Álvarez fot facebook
Leonardo Álvarez fot facebook

Christian Ramos

Christian Ramos fot internet
Christian Ramos fot internet

Gabriel Porras fot youtube
fot youtube


Eligio Meléndez fot TMDB
fot TMDB

Cecilia Toussaint fot IMDb
fot IMDb

Gaby Rivero fot Instagram
fot Instagram

Historia

Każda historia w tej poruszającej serii oparta jest na życiu i cudach doktora José Gregorio Hernándeza, lekarza, filantropa i osoby zakonnej, który bezpłatnie leczył swoich pacjentów o niskich dochodach i został beatyfikowany przez papieża Franciszka w 2021 r. Hernández jest niezwykle ukochaną i popularną postacią w rodzinnej Wenezueli i Ameryce Łacińskiej, gdzie wielu wierzących przypisuje mu swoje uzdrowienia i cuda.

Data premiery

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 19 listopada w Telemundo.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź