neon fot netflix

Dziewięciu latynoskich artystów, którzy występują w serialu reggaetón od Netflix „Neon”


Uwaga, spoiler!

emituje obecnie inspirowany  , wspólne dzieło Shei Serrano i Maxa Searle'a, w którym Tyler Dean Flores wciela się w Santiego, aspirującego artystę , który przeprowadza się do Miami, aby gonić za swoimi marzeniami. 

o ambicjach, przemyśle muzycznym, lojalności i pokonywaniu lęków oraz innych lekcjach życia, to ośmioodcinkowy komediowy o Santi; jego najlepszej przyjaciółce Ness, która jest także jego osobistym menadżerem; i jego innym dobrym przyjacielu, Felixie, który jest także jego dyrektorem kreatywnym i marketingowym. Towarzyszymy im w nieświadomej podróży do podpisania kontraktu płytowego – a wszystko to przy jednoczesnym wykorzystaniu impetu, jaki Santi zbudował dzięki swojemu wirusowemu hitowi „Exagerao”. 

Utwór został wyprodukowany w prawdziwym świecie przez latynoskiego twórcę hitów Tainy, który jest także jednym z producentów muzycznych serialu, wraz z Lexem Borrero i Ivanem Rodriguezem z Ntertain i Neon16.

Ponadto w serialu wystąpiła fala gwiazd muzyki latynoskiej, takich jak Daddy Yankee i Jhayco. 

Premiera pierwszego odcinka Neona odbyła się podczas Billboard Latin Music Week 2023 przed premierą 19 października dla wybranej grupy widzów. 


Brray

Odcinek do obejrzenia: 1

Brray pojawia się w pierwszym odcinku, w którym wciela się w siebie i występuje na wydarzeniu branżowym w Miami. Rozpoznaje także Santiego po jego bangerze „Exagerao”.


Neon fot. Netflix
Jon Z jako on sam, Brray jako on sam i Tyler Dean Flores jako Santi w „”. fot.

Daddy Yankee

Odcinek do obejrzenia: 7 i 8

Daddy Yankee można zobaczyć w dwóch ostatnich odcinkach serialu, wcielającego się w samego siebie. W obu odcinkach widzimy, jak jest zwolennikiem nowych talentów. 


Neon fot. Netflix
Emma Ferreira jako Ness i Daddy Yankee jako on sam w filmie „NEON”. fot. Netflix

Jhayco

Odcinek do obejrzenia: 1, 3, 6, 7 i 8

To wspaniały debiut aktorski Jhayco, w którym wciela się w Javiera Lunę, namiętnego piosenkarza, który stał się magikiem — jest on „wschodzącą gwiazdą” serialu, nawet bardziej niż Santi.Jon Z

Odcinek do obejrzenia: 1

W pierwszym odcinku Neon Jon Z dzieli ekran z Brray'em. Na tym samym wydarzeniu branżowym latynoski artysta zajmujący się trapami udziela Santi (głównemu bohaterowi) porad zawodowych.


Neon fot. Netflix
Jon Z jako on sam, Brray jako on sam i Tyler Dean Flores jako Santi w „NEON”. fot. Netflix

Jota Rosa

Odcinek do obejrzenia: 4

W tym odcinku portorykański producent Jota Rosa wciela się w siebie — nawiązuje kontakt z Santim, i pomaga mu znaleźć muzę. 


Neon fot. Netflix
Jota Rosa Neon fot. Netflix

Jowell

Odcinek do obejrzenia: 2

Santi występuje przed Jowellem, który odgrywa rolę samego siebie, w klubie w Miami. Po debiutanckim występie Jowell idzie za kulisy, aby okazać szacunek dla jego wysiłku, a nawet wyrazić chęć współpracy.


Neon fot. Netflix
Jowell Neon fot. Netflix

Ken-Y

Odcinek do obejrzenia: 3

Ken-Y ze słynnego duetu reggaetón RKM y Ken-Y występuje także w serialu. W tym odcinku można go zobaczyć podczas rozmowy wideo ze swoją wytwórnią płytową.


Neon fot. Netflix
Ken-Y w „NEON”. fot. Netflix

Lyanno

Odcinek do obejrzenia: 2 

Lyanno pojawia się w drugim odcinku, gdzie przedstawia siebie i rozmawia z asystentem wytwórni w hotelowym lobby.Villano Antillano

Odcinek do obejrzenia: 5

Villano Antillano debiutuje jako aktorka w piątym odcinku Neonu jako ona sama, gdzie współpracowała z wschodzącą artystką o imieniu Isa.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź