Todos mienten fot Movistar+

Druga część „Todos mienten” ma już datę premiery w Movistar Plus+


' / ' oryginalny Plus+ stworzony we współpracy z Filmax, stworzony i wyreżyserowany przez Pau Freixasa, będzie miał premierę drugiego sezonu w czwartek, 14 grudnia i prezentuje pierwsze zdjęcia


/ ” to zagadka, którą można rozwiązać za pomocą kłamstw, sekretów, sojuszy oraz kryzysów małżeńskich i życiowych. Napięcie, dramat, czarny humor oraz nieprzewidywalni i impulsywni bohaterowie to po raz kolejny podstawowe składniki drugiego sezonu.

Drugi sezon „Todos mienten / Wszyscy kłamią” po raz kolejny gromadzi obsadę aktorek i aktorów najwyższej klasy: , , , , , , , , , , , i . Nowością jest to, że do obsady dołączyli i Kiti Mánver w rolach odpowiednio Beto i Ángeli. 

To jest drugi sezon „Wszyscy kłamią”

Belmonte próbuje dojść do siebie po niedawnym morderstwie Ivána. Rzekomy autor mordersrwa, Néstor, uciekł, a mieszkańcom gminy brakuje czasu na rozpalenie grilla i wrócenia do normalności. Macarena i Ana uciszają łączącą ich tajemnicę, zabili i pozbyli się ciała Néstora, wrzucając je do kamieniołomu.

Są przekonani, że wszystko jest pod kontrolą, że wszystko będzie dobrze, to kwestia czasu i zapomnienia o sprawie. Nie spodziewali się jednak, że policja znajdzie ciało w opuszczonej chatce. Jest rozkładane przez wapno i jest nie do poznania. Ale ma pierścień Néstora i wszystko wskazuje na to, że to on.

Jak to możliwe? Jeśli Macarena i Ana wrzuciły go do kamieniołomu, co on robi w tym miejscu? A jeśli to nie Néstor, to kim czyje są te zwłoki? Muszą odkryć, co się dzieje, zanim zostaną odkryci. Ktoś kłamie. A może wszyscy tak robią?


Udostępnij

Zostaw odpowiedź