Daddy Yankee, „Bonita” fot youtube

Daddy Yankee nie przeszedł na emeryturę: tak brzmi jego nowy singiel „Bonita”.


Portorykańczyk przynosi piosenkę pełną pozytywnych wibracji


Kiedy  ogłosił, że odchodzi z muzyki, wielu artystów nie mogło uwierzyć, że król na zawsze i definitywnie zawiesił buty na kołku. Czy ktoś, kto przeżył więcej lat robiąc to, mógłby przestać tworzyć muzykę? Cóż, mieli rację.

Wciąż wycofany ze sceny Portorykańczyk powrócił 17 listopada z nowym singlem. Oto , przepełniona tropikalnymi rytmami i bardzo pozytywną atmosferą.

„Życie jest piękne ” – powtarza w refrenie , aby przypomnieć nam, że w życiu musimy wykorzystać ten czas jak najlepiej.  spotkała się z doskonałym przyjęciem w sieciach społecznościowych i platformach cyfrowych.

Dowodem na to, że rzeczywiście wycofał się z muzyki i że wydanie albumu  może być dla Yankee jedynie rozrywką, jest brak teledysku do tej piosenki. Ograniczył się do wydawania swojego materiału audio, aby jego fani mogli się nim cieszyć i zamienić go w ścieżkę dźwiękową swojego codziennego życia, tym samym przypominającą im o pozytywnych aspektach życia.

Teraz artysta wydaje się być skupiony na swojej drużynie baseballowej Cangrejeros de Santurce, której jest udziałowcem i która występuje w lidze Roberto Clemente.

A Wy, słyszeliście już nowość od ? Co sądzisz o Bonicie ? Czyste pozytywne wibracje!


Udostępnij

Zostaw odpowiedź