Los Billis fot Prime Video

Czy 'Los Billis / Młodzi Billis’ będzie miało sezon 2 w Prime Video? Wszystko, co jest znane


Mamy do czynienia z jednym z popularnych seriali na ten moment i jego fani chcą wiedzieć, czy w przyszłości będzie więcej odcinków. Co dokładnie wiadomo?


Jednym z krajów, który najbardziej rozwinął swój przemysł na arenie międzynarodowej, jest . Chociaż jest to naród, który od dziesięcioleci poświęca się dostarczaniu najlepszych telenowel, w ostatnim czasie współpracował z różnymi usługami przesyłania strumieniowego. Aktualnym przypadkiem jest  / , wydane 3 listopada w katalogu . Czy w przyszłości będzie drugi sezon?

Produkcja została ogłoszona w połowie roku, kiedy platforma ogłosiła w sumie 15 tytułów, a wśród nich m.in. Los Iniciados, Perder es ganar un poco, Gospel, LOL: Lat One Laughing Colombia i Manes. „Chcemy pokazać wszystkim naszym klientom na całym świecie gwiazdorską moc lokalnych talentów i człowieczeństwo Kolumbii” – powiedziała wówczas Javiera Balmaceda, dyrektor ds. lokalnych oryginalnych projektów w Studios.

Program został napisany i stworzony przez Daniela Ayalę Lópeza i Diego Ayalę Lópeza, a jego reżyserią zajęli się Juan Felipe Cano i Mateo Stivelberg. Producentem było AG Studios oraz producenci wykonawczy Rodrigo Guerrero i Cristina Echeverri. Odcinki zostały wyemitowane na całym świecie, a sam stał się jednym z największą liczbą wyświetleń.

O czym to jest? Oficjalne streszczenie  / „Inspirowane prawdziwymi wydarzeniami Los Billis to opowieść o dorastaniu o grupie przyjaciół z Multicentro, nowej dzielnicy Bogoty dla klas wyższych, w której znajduje się pierwsze i najważniejsze centrum handlowe tamtych czasów. Pod wodzą El Indio (nastolatka, który szybko stara się wzbudzić największy strach), ich bunt uczynił z nich grupę podziwianą za stroje od ważnych marek i imprez, które wyznaczyły przełom w mieście, zamieniając ich w miejską legendę. Kiedy jednak ich potrzeba władzy wymknie się spod kontroli, wszyscy będą zmuszeni zrozumieć, że świat poza ich partiami może być bardzo okrutny .”Czy Los Billis / Młodzi Billis będzie miało drugi sezon?

W tej chwili nie potwierdzono, czy Los Billis będzie miało drugi sezon. Ogólnie rzecz biorąc, duże studia mają okres oczekiwania na pełny raport na temat wszystkich swoich oryginalnych dzieł. Inne przestrzenie, takie jak Netflix, czekają 28 dni na oficjalną liczbę widzów i zgodnie z oczekiwaną liczbą zostanie podjęta decyzja, czy zostanie ona przedłużona, czy anulowana. Patrząc na sukces serialu, można przypuszczać, że odcinków będzie więcej.

Obsada Los Billis / Młodzi Billis

Rodrigo Guerrero, partner zarządzający i producent AG Studios, powiedział przed premierą:  Studios po raz kolejny pokazuje, że nie waha się postawić na treści, które dodają dynamiki rozmowie o oryginalnych produkcjach z Ameryki Łacińskiej. Los Billis ma władzę na wszystkich frontach; historia, muzyka, inscenizacja – a wszystko to w oprawie młodych Kolumbijczyków, którzy będą kolejnym pokoleniem talentów, które w nadchodzących latach zapełnią ekrany.”

Udostępnij

Zostaw odpowiedź