Cindy la Regia fot Netflix

Cindy la Regia: kiedy premiera w serwisie Netflix, obsada i zwiastun serialu


Poznaj główną obsadę serialu komediowego


Znamy już komiks o , także film sprzed kilku lat, ale teraz pojawia się nowa wersja tej historii w formacie serialowym. Ta nowa pozycja pojawi się w serwisie , a my przekażemy ci najważniejsze informacje.

Podobnie jak w komiksach meksykańskich, fabuła ukazuje nam Cindy, nastolatkę, która pragnie podbić świat. Najpierw musi jednak przetrwać liceum i poradzić sobie ze śmietanką towarzyską rodzinnego San Pedro.

Będzie miała do tego najlepszy skład: jej nierozłącznych przyjaciół, Lu i Tere, oraz jej nowo przybyłą kuzynkę, Angie. Pomiędzy FOMO a zmianami odważą się rzucić wyzwanie miłosnym zasadom i plotkom, dopóki nie przekonają się, że razem są nie do powstrzymania ” – czytamy w streszczeniu serialu .

Kiedy premiera serialu : Szkolne lata?

Chcielibyśmy poznać wszystkie szczegóły dotyczące Cindy la Regia, a Netflix właśnie wypuścił . Jednak informacji nie jest zbyt wiele. Wiemy za to, że premiera tej nowej produkcji nastąpi już za niecały miesiąc: 20 grudnia 2023 roku.

Kto jes w obsadzie?

  • , jako Cindy. To meksykańska i modelka. Brała udział w filmach krótkometrażowych, takich jak Pinky Promise, Las sombras escuchan czy Dejar ir
  • , podobnie jak Angie: urodziła się w Meksyku w 2006 roku. Ma projekty telewizyjne i filmowe, m.in. w Mexzombies w reżyserii Chavy Cartas, a ostatnio w Sobreviviendo a Mis XV .
  •  jako Lucía.
  • , jako Tere: urodziła się 6 listopada 2008 roku. Przed tym projektem brała udział w La Reina del Sur i La bala de Dios.
  •  jako Max: urodził się 11 czerwca 2007 na Florydzie i brał udział w Somos i MexZombies.
  •  jako Caro: , która brała udział w takich projektach jak Entre caníbalesCrepúsculo RojoContratiempo i La desalmada .
  •  jako Chuy: ma na swoim koncie El maleficioAcapulcoNarcos: MéxicoEsta historia me Suena i Monarca.
  •  jako profesor Esteban. Znany jest między innymi z ról w filmach Donde Hay FuegoUn día para vivir i Los Justicieros.
  • Gustavo Cruz jako Juancho: brał udział w Límite, Muerte al verano
  • Verónica Mendiola jako Brenda

serialu


Postać Cindy la Regia została stworzona przez Ricardo Cucamongę, który zaczął tworzyć postacie podczas studiów w Tecnológico de Monterrey. Cindy powstawała w latach 2005-2006 podczas pracy w agencji reklamowej.

Cindy była czymś, co widziałem w Monterrey. Presja, jaką wywierano na dziewczyny, aby wyszła za mąż i wybrała idealnego partnera, była bardzo wyraźna i wywołała komedię.”- powiedział o tym twórca postaci.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź