Bailar contigo chenoa fot youtube

Chenoa wykorzystuje atrakcyjność „OT 2023” i powraca do muzyki w „Bailar contigo”


Powrót artystki, , następuje siedem lat po wydaniu ostatniej płyty


 nigdy nie porzuciła muzyki, ale ostatnie kilka lat poświęciła szkoleniu w dziedzinie rozrywki, również ze spektakularnymi wynikami. Telewizja dała jej wiele radości i rozwinęła się do tego stopnia, że ​​prowadzi program, który odmienił jej życie: Operación Triumph. To właśnie świadomość, że ponownie wchodzi na ten plan, skłoniła artystkę do wznowienia kariery nagraniowej.

Chociaż Chenoa współpracowała z kilkoma artystami, przez siedem lat nie wydała żadnego albumu, ale bycie prezenterką  dało jej chęć i motywację do zainaugurowania nowej ery muzycznej, która rozpoczyna się od Bailar conttiTa piosenka, w której opowiada się za popem oraz taneczną i przyjemną melodią, stanowi list polecający do większego dzieła, nad którym pracowała w ostatnich miesiącach.

Bailar contti. generuje dobrą atmosferę, a Chenoa opowiada o zauroczeniu, o chwili, w której to się dzieje i nie możesz przestać myśleć o drugiej osobie. Nie wiemy, czy powstała na podstawie osobistej historii, ale uwielbiamy widzieć i słuchać artystki śpiewające o miłości, przywołujące jednocześnie czasy i muzykę disco lat osiemdziesiątych.

Powrót Chenoi

Dzięki Bailar contti Chenoa dokonuje swojego wielkiego i długo oczekiwanego powrotu do muzyki. W niedawnym wywiadzie z okazji premiery  sama opowiedziała powód przerwy i powód, który skłonił ją do powrotu do studia nagraniowego. To były jej dokładne słowa: „ Nie chciałam wydawać albumu, chciałam robić rozrywkę. Czasami bardzo cię ograniczają do tego, co wiesz, jak zrobić, a ja nie jestem zainteresowana” – wyjaśniła wtedy.

I dodała: „Robię to od ośmiu lat i udało mi się być gospodarzem programu, który kocham i uwielbiam całym sercem. Co się teraz zmieniłoKurczę, trochę mnie zaniepokoiło to, że wszyscy będą śpiewać, a ja nie. Teraz to ma znaczenie. Latem zabrałam się do pracy. Miałam wiele pomysłów i jeden z nich zostanie zrealizowany”.

Od dawna pytaliście mnie o muzykę i w końcu mogę dać wam zapowiedź. Nowa scena, nowe piosenki i niezrównany zespół, dzięki któremu wszystko staje się łatwe i magiczne.” – tak mówi o albumie.Miejmy nadzieję, że na tym nowym etapie Chenoa będzie śpiewała na scenie Operación Triumph nowy , a czemu nie – może i składankę najważniejszych utworów ze swojej dyskografii. Nie możemy się doczekać!

Udostępnij

Zostaw odpowiedź