carin león fot instagram

Carin León zaskakuje Sewillę, improwizuje z Pepe Aguilarem


Meksykańska gwiazda muzyki zaśpiewała w programie ” podczas Tygodnia we wtorek wieczorem (14 listopada) w Hiszpanii


Carin León dała krótki, ale magiczny  we wtorek wieczorem (14 listopada) podczas tygodnia podczas wydarzenia w Sewilli w Hiszpanii. Meksykańska gwiazda muzyki zaskoczyła swoich fanów serią duetów, w których  w pozornie zaimprowizowany moment wystąpili hiszpański , portorykańska i autorka tekstów  oraz meksykańska ikona .

Pierwszy wykonał swoją nową współpracę „Ron con Coca”, wydaną wyłącznie za pośrednictwem Amazon Music na początku tego miesiąca i łączącą w sobie tradycyjne brzmienia z obu krajów. „W górę z hiszpańską muzyką!” powiedział León, zapraszając Montesa na scenę, a hiszpański artysta dodał, że jest nieco zdenerwowany, ponieważ po raz pierwszy wykonywali to na żywo.

Nieco później przywołał Garcíę, aby zaśpiewała ich wydany w lipcu wspólny album „Te Lo Agradezco”, przy czym oboje pokazali swoje wspaniałe umiejętności wokalne. Jednak jedną z największych niespodzianek był Aguilar, który bawił się występem ze swoją córką, piosenkarką Ángelą Aguilar, w pierwszym rzędzie, a ich obecność nie pozostała niezauważona przez Leóna.

„Tak jak nauczył mnie maestro ” – powiedział León po osiągnięciu wysokich tonów z imponującą mocą, natychmiast zapraszając go, aby podszedł i zaśpiewał coś z nim. Po krótkiej wymianie zdań zdecydowali się na klasyk José Alfredo Jiméneza „Te Solté la Rienda”, tworząc na miejscu piękne harmonie.

Odbywający się na świeżym powietrzu w charakterystycznym Setas de Sevilla – imponującej białej pergoli znajdującej się na centralnym Plaza de la Encarnación – rozpoczął się występem hiszpańskiej piosenkarki Maríi José Llergo, która również zaimponowała połączeniem i popu.

Tydzień Latin Grammy zakończy się w czwartek (16 listopada) coroczną ceremonią wręczenia nagród, która po raz pierwszy odbędzie się poza Stanami Zjednoczonymi, w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym w Sewilli. 

Poniżej obejrzycie wtorkowe występy i Marii Jose Llergo.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź