Lorena Graniewicz fot. TelevisaUnivision

Błagają o główną rolę dla tych meksykańskich aktorek. Czy na to zasługują?


Opinia widzów to święte słowo dla producentów telewizyjnych. Czy ich życzenie zobaczenia tych sześciu twarzy w rolach głównych bohaterek się spełni?


Od czasu do czasu publiczność dokonuje analizy aktorów, którzy po swoim niesamowitym występie zasługują na występ w telenoweli. Teraz na szczycie listy znajduje się sześć kobiet. Mówimy ci które.


Danna rozpoczęła karierę w 2016 roku i od tego czasu wzięła udział w siedmiu melodramatach. Najnowszą postacią była Jazmín Figueroa Toledano w Nadie Como Tú.

Corona de Lágrimas, Por Amar Sin Ley i Pasión y Poder to tylko niektóre z telenoweli, które potwierdzają jej talent.


Danna Álvarez fot Instagram
fot Instagram

Dzięki Rosa de Guadalupe Lore wkroczyła do świata aktorstwa. Niedawno brała udział w roli Alicji Garibay w Pienso en Ti i spełniła swoje marzenie o współpracy z Dulce Maríą. Znamy ją także z Bogaci też płaczą.


Lorena Graniewicz fot Instagram
fot Instagram

Ponad 15 telenoweli, ale żadnej głównej roli. Talent jest bezdyskusyjny, ale musiała grać złoczyńców i postacie drugoplanowe.

La casa de las Flores / Dom Kwiatów, Si Nos Dejan / Na przekór losowi i Yo Quisiera to tylko niektóre projekty, w których obecna była meksykańska .


Isabel Burr fot Telemundo
Isabel Burr fot

Od 2005 roku możemy oglądać Urdapilletę w telewizji. Brała udział w niezliczonej liczbie ów. Niedawno zagrała Aurorę Montero w Perdona Nuestros Pecados, ale widzowie mają nadzieję na trochę więcej.


Fernanda Urdapilleta fot TelevisaUnivision
fot

Por ella soy Eva zaznaczyło jej początek w świecie telenowel, dziś po kilku interpretacjach publiczność woła o gwiazdorską rolę, choć swój talent już przekazała w roli antagonistki.


Fabiola Guajardo fot Televisa
fot

Ale Muller

Muller, podobnie jak jej koleżanki, ma duże doświadczenie w świecie aktorskim. Niedawno widzieliśmy ją w roli Manueli Román w Vencer la Culpa, a widzowie chcieliby ją zobaczyć w głównej roli.


Ale Müller fot. Televisa
fot.
Udostępnij

Zostaw odpowiedź