Sueños de Libertad fot atresplayer

Atresmedia rozpoczyna zdjęcia do nowego serialu 'Sueños de Libertad’


Nowy oryginalny jest fikcją, którą można oglądać na antenie i atresplayerze, a producentem jest TV we współpracy z Diagonal ()


Sueños de Libertad to nowy hiszpański serial fabularny, pochodzący z TV, do którego zdjęcia rozpoczęły się już w Toledo i Madrycie, a którego akcja rozgrywa się w Hiszpanii w 1958 roku i opowiada historię Begoñy Montes, kobiety uwięzionej w toksycznym małżeństwie, ale z optymistyczną i pełną nadziei przyszłością dzięki nieustannemu poszukiwaniu wolności.

Serial jest produkcją Atresmedia TV we współpracy z Diagonal (), który można oglądać na i . Montse García, Jaume Banacolocha i Joan Noguera są producentami wykonawczymi tej fikcji, którą wyreżyseruje Joan Noguera.

Gonzalo Baz, Eva Norverto, Diego Lesmes, Asier Aizpuru i Kiko Ruiz Claverol będą reżyserami rozdziałów serialu.

Sueños de Libertad będzie miało 50-minutowe odcinki, a w rolach głównych wystąpią Natalia Sánchez, i Dani Tatay. , , Roser Tapias, , Javier Beltrán, , , Juan Gea, , , , Alejandra Meco, Antonio Romero, Isabel Moreno, , , i Pablo Béjar uzupełniają obsadę serialu.

Historia zaczyna się w 1958 roku. Begoña Montes ucieka przez las ze swoją pasierbicą, małą Julią. Begoña jest nową żoną Jesúsa de la Reina, złotego wdowca z regionu, właściciela ważnej firmy produkującej artykuły toaletowe, Perfumerías de la Reina. Begoña biegnie z dziewczyną, kiedy Jesús ich dogania i strzela do nich z zimną krwią. Czy skrzywdził Begonę? Co się stało, że Jezus stracił rozum i zastrzelił własną żonę?

Udostępnij

Zostaw odpowiedź