Anahí opuszcza koncert w karetce po komplikacjach zdrowotnych (sieci społecznościowe)

Anahí opuszcza koncert w karetce po komplikacjach zdrowotnych


Pierwsze zdjęcia piosenkarki w szpitalu zaczęły rozprzestrzeniać się w sieciach społecznościowych


Anahí utrzymuje wszystkich swoich fanów w czujności, odkąd kilka dni temu mówiła o swoim delikatnym stanie zdrowia; Choć zdecydowała się kontynuować uzgodnione daty trasy po Brazylii, performerka musiała opuścić prezentację w piątek, 17 listopada w karetce z powodu szeregu komplikacji.

wykonująca hit „Sálvame” borykała się z różnymi przeszkodami jeszcze przed rozpoczęciem trasy , jednak w dalszym ciągu stara się dojść do siebie, aby dotrzymać wszystkich terminów, biorąc pod uwagę, że dla meksykańskiej grupy może to być ostatni raz.

Co się stało z Anahí?

Zgodnie z oczekiwaniami próbowała dołączyć do programu, ale odczuwany przez nią ból był zbyt duży, dlatego znalazła chwilę, aby porozmawiać z publicznością i skomentować, że zamierza wyjść i udać się do szpitala.

„Bardzo cierpię, naprawdę bardzo mi przykro, że nie dałam ci tego, na co zasługujesz. Nie chciałam przegapić dzisiejszego wieczoru, bycie tutaj z wami jest najważniejsze, bo czekaliśmy wiele lat, ale muszę jechać ” – powiedziała artystka przed opuszczeniem sali.W skrócie Anahí wyjaśniła, że ​​wszystkie jej dolegliwości doprowadziły do ​​ciężkiej infekcji nerek, opisując, że odczuwa silny ból. Unika jednak wchodzenia w szczegóły dotyczące swojego pobytu w szpitalu i udziału w nadchodzących koncertach RBD.Kilka godzin po ogłoszeniu wiadomości o delikatnym stanie zdrowia Anahí, w sieciach społecznościowych zaczęły krążyć pierwsze zdjęcia piosenkarki z czasu jej pobytu w szpitalu, gdzie została schwytana w towarzystwie męża Manuela Velasco.„Po raz pierwszy w życiu musiałam opuścić z powodu problemów zdrowotnych” – napisała Anahí w swoich Story. Wyjaśniła, że „od kilku dni” cierpi na „nieznośny ból żeber, pleców i głowy”, a także „bardzo wysoką gorączkę i dreszcze”.

Poinformowała, że przeprowadzili „badania krwi i USG”, a następnie zdiagnozowali u niej „ciężką infekcję nerek”, która spowodowała „silny stan zapalny i ból”.

„Jestem w rękach lekarzy i na razie myślę o tym, co najważniejsze, czyli o zdrowiu” – powiedziała członkini RBD po przeprosinach za nieobecność .

Anahí jest hospitalizowana z powodu ciężkiej infekcji nerek

Za pośrednictwem sieci społecznościowych Anahí zaktualizowała już swój i stwierdziła, że ​​nie może znaleźć słów, aby podziękować za całą miłość, jaką fani okazywali jej przez te pełne niepewności dni.

„Czuję się szczęśliwa, wiedząc, że są ludzie, którzy chcą, żebym czuła się dobrze. Moje serce… naprawdę, bardzo dziękuję. Szybko się z tego wydostaniemy i będziemy świętować. Ponieważ nastawienie i pragnienia to pierwszy krok” – wyraziła to w swoich Story.

Następnie opublikowała oświadczenie Live Nation, firmy odpowiedzialnej za koncerty RBD w Brazylii, w którym poinformowano, że ze względu na zalecenia lekarskie nie wystąpi ona w sobotę wieczorem na koncercie w ramach trasy  Tour w Allianz Park.

Jednak ten odbędzie się z występami Dulce Maríi, Maite Perroni, Christophera Uckermanna i Christiana Cháveza.


Anahi fot Instagram
fot Instagram

„Serce mi pęka, że ​​nie mogę być na dzisiejszym koncercie. Zrobiłam wszystko, co mogłam, aby tam być, ale niestety lekarze jasno powiedzieli, że muszę odpocząć, aby wyzdrowieć. W piątkę zdecydowaliśmy, że ze względu na szacunek dla naszych fanów musi być kontynuowany” – dodała piosenkarka.

, mąż Anahí, opublikował w swoich sieciach wersję lekarza Daniela Habiba, który leczy członkinię RBD. Wyjaśnił, że cierpi na „dość poważną infekcję nerek”, dlatego aby wyzdrowieć, musi odpoczywać.

„Ten rodzaj infekcji należy leczyć na czas, aby nie było powikłań, ponieważ bakterie mogą przedostać się do krwioobiegu i pogorszyć osoby chorej na infekcję” – zauważył.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź