Marilyn Patiño fot Instagram

Aktorka z 'Sin Senos Sí Hay Paraíso’ zbankrutowała: „Śpię na materacu na podłodze”


, zapamiętana z występu w , opowiedziała o koszmarze, jaki przeżyła w Stanach Zjednoczonych z powodu braku środków finansowych


Aktorkę popularnego serialu czeka prawdziwa burza daleko od rodzinnej Kolumbii.

Kilka tygodni temu ujawniła, że ​​ojciec jej dzieci, Héctor Fabián Bonilla, został znaleziony martwy na farmie po tym, jak został zaatakowany bronią palną, a teraz okazała się bezbronna po ujawnieniu potrzeb ekonomicznych i jej życia w Stanach Zjednoczonych.

To w filmie opublikowanym na Instagramie skomentowała, że ​​oprócz tego, że śpi na materacu na podłodze, nie dźwiga na sobie ani jednego ciężaru. 

„Śpię na materacu na podłodze, taka jestem i nie wstydzę się powiedzieć światu, że jestem w potrzebie. Nie boję się, nie mam ani peso, nie jest mi przykro” – powiedziała osoba, która musiała wyjechać z Kolumbii po rzekomych groźbach. 

Przyznała też, że obecnie otrzymuje wszelką pomoc opartą na miłości. 

„Z tym właśnie muszę żyć. Odbieram ubranka, zabawki, łóżko. Cokolwiek chcesz mi dać. Jeśli z miłością, to witajcie” – zauważyła. Pamiętajmy, że Marilyn Patiño jest matką dwójki dzieci: Valentína i Samuela.

Jej kariera aktorska

Kolumbijka wcieliła się w Lucíę Barrios, żonę dziennikarza Daniela Ceróna, w odnoszącym sukcesy serialu  w . W tym projekcie postać, której dała życie, bardzo cierpiała z rąk Martína (Juan Alfonso Baptista), który maltretował ją do tego stopnia, że ​​straciła oczekiwane dziecko.Oprócz tej propozycji wyróżniła się także w innych produkcjach, takich jak Amparo Arrebato , La Viuda Negra, El Capo 3 i Perro Amor. 

Udostępnij

Zostaw odpowiedź