Marlene Favela występuje w nowej wersji El maleficio| ŹRÓDŁO: TELEVISAUNIVISION

Wybuchowa para! Marlene Favela z Fernando Colungą na planie 'El Maleficio’


opowiedziała otwarcie, jak to jest pracować z Fernando Colungą w


Aktorka jest bohaterką nowej, gwiazdorskiej telenoweli Televisy i niedawno podzieliła się swoimi pierwszymi wrażeniami z pracy w towarzystwie swojego kolegi. 

To właśnie w wywiadzie dla  Espectáculos  zapewniła, że ​​ to świetny partner, a chemia między nimi jest niesamowita.

„Spójrz na chemię, zobaczysz ją na ekranie, ale była to piękna chemia od pierwszej minuty. To znaczy, skoro powiedzieli: „jesteście parą”, myślę, że było to bardzo miłe połączenie pracy, szacunku, komunikacji i jestem bardzo szczęśliwa” – stwierdziła. 

Potem przypomniała sobie, że wcześniej z nim pracowała, ale to byli złoczyńcy, a nie główna para. 

„Miałam już okazję pracować z Fernando, nie jako para, byliśmy złoczyńcami, ale myślę, że było to bardzo satysfakcjonujące” – podsumowała. 


Fernando Colunga występuje w nowej wersji El maleficio| ŹRÓDŁO: TELEVISAUNIVISION
występuje w nowej wersji | ŹRÓDŁO: TELEVISAUNIVISION

Ze swojej strony Fernando Colunga nie tylko potwierdził temu samemu medium dobre relacje z Marlene Favelą, ale także z resztą obsady. 

„Myślę, że tworzyliśmy dobrze pracującą parę, myślę, że ogólnie obsada jest bardzo dobrze przemyślana. José Alberto nie robi rzeczy przez przypadek, cóż, przeprowadzaliśmy testy i testy nie po to, żeby powiedzieć: „Znajdźmy czas”, ale żeby naprawdę poszukać ludzi, których chciał dla każdej postaci” – podsumował. Przypomnijmy, że premiera nowej wersji El Maleficio zaplanowana jest na 13 listopada o godzinie 21:30 czasu lokalnego na kanale Las Estrellas. Następnie historia ma trafić na ekrany Univision i zająć miejsce o 22:00 czasu lokalnego. 

W tej adaptacji pojawiają się także znane twarze, takie jak między innymi Jacqueline Andere, Sofía Castro, Julián Gil i Sergio Basáñez.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź