la patrona fot telemundo

Wszystko o drugim sezonie 'La Patrona’ i powrocie Aracely Arámbula. Czy to możliwe?


wyprodukowana 10 lat temu przez Argos Comunicación dla powraca


Tak, dokładnie tak. Dziesięć lat później w mediach społecznościowych twierdzą, że  powraca i to ze swoimi pierwotnymi bohaterami: i Jorge Luisem Pilą.

Ubolewa się także nad nieobecnością prawdziwej „”, Christian Bach, która w lutym 2019 roku zmarła po żmudnej walce z nowotworem.

Według informacji na portalach społecznościowych miałoby przygotowywać nową odsłonę w oparciu o powrót do zdrowia znienawidzonej Antonii Guerry, postaci granej przez Bach w serii, którą prawdopodobnie zastąpiłaby Leticia Calderón.

„10 lat później, nie mogąc poruszyć ciałem, Antonia Guerra w cudowny sposób odzyskuje siły i ucieka, aby cofnąć czas z nową twarzą, nową tożsamością oraz aby pokazać wszystkim, że prawdziwa La Patrona San Pedro del Oro powróciła i jest gorsza niż kiedykolwiek wcześniej” – czytamy w jednej z publikacji.Czy będzie to możliwe?

Według komentarzy widzów na portalach społecznościowych drugi sezon tej telenoweli nie zakończy się sukcesem ze względu na nieobecność wielkiej aktorki Christian. Inni proponują do tej trudnej roli Leticię Calderón.

„Nie sądzę, żeby istniała aktorka, która byłaby w stanie nawet naśladować tak wspaniałą pracę, jaką wykonała Christian”; „Bez Christian nic nie będzie takie samo”; „Oczywiście Leticia Calderón byłaby najlepszą opcją”; „Leticia , kochamy Leticię”; „Mam nadzieję, że to się spełni” – brzmiały komentarze internautów.

Powrót bohaterów

Jorger Luis Pila wrócił do swojego domu w Telemundo kilka tygodni temu, biorąc specjalny udział w Vuelve a Mí, serialu z Williamem Levym i Samadhi Zendejasem w rolach głównych…

Dawno jednak nie widzieliśmy na amerykańskim kanale 'La Chule'. Najnowsze prace artystki ukazały się dla streamingu i Televisy: La Rebelión i La Madrastra.

W Telemundo nie pokazała swojej twarzy od 2018 roku, kiedy grała Altagracię Sandoval i główną bohaterkę w La Doña. Teraz jej powrót nadchodzi, a fani nie mogą być szczęśliwsi.


Obsada „La Patrona 2”?

aracely-arambula fot. Instagram
aracely-arambula fot. Instagram

Jorge Luis Pila

Jorge Luis Pila fot. Telemundo
Jorge Luis Pila fot. Telemundo

Leticia Calderon

Leticia Calderón fot. Netflix 2
Leticia Calderón fot. Netflix 2
Udostępnij

Zostaw odpowiedź