Romancero fot Prime Video

Romancero: nowe plakaty z bohaterami serialu


ujawniło dziś nowe plakaty nowego, oryginalnego serialu „”, który pojawi się na platformie 3 listopada


zaprezentowało dzisiaj poszczególne plakaty przedstawiające postacie z serii „”  zilustrowane przez artystę Tony'ego Stellę. „Romancero” to thriller o zjawiskach nadprzyrodzonych, napisany przez Fernando Navarro („Wenus” , „Verónica”) i wyreżyserowany przez Tomása Peñę, członka audiowizualnego kolektywu Manson.

Wyprodukowany przez 100 Balas (THE MEDIAPRO STUDIO) Romancero”  będzie dostępny od 3 listopada w ponad 240 krajach i terytoriach na całym świecie w ramach subskrypcji Prime.

„Romancero” zgromadził eklektyczną obsadę składającą się z młodych obiecujących aktorów i wielkich nazwisk hiszpańskiego kina i telewizji. W serialu występują Sasha Cócola (‘Techo y comida', ‘Los hombres de Paco') i Elena Matic, która tą powieścią debiutuje w Hiszpanii.

W obsadzie znaleźli się  (‘El sustituto', ‘Cuéntame cómo pasó'),  (‘Los favoritos de Midas', ‘Crimen ferpecto') i zdobywca nagrody Goya (‘La trinchera infinita', ‘La llamada').

Do tej wiodącej obsady dołącza argentyńska aktorka Julieta Cardinali („El Reino”, „Maradona: Sueño bendito”), a specjalny udział ma Alba Flores („La casa de papel”, „Vis a vis”).


To jest „Romancero”

Cornelia (Matic) to dziewczyna, której skradziono dzieciństwo. Jordán (Cócola) nie jest dzieckiem ani mężczyzną. To dwójka bezradnych młodych ludzi, którzy uciekają przed siłami prawa, potężnymi stworzeniami nadprzyrodzonymi i samymi sobą. 

„Romancero” to opowieść o ucieczce ściganych i prześladowców, osadzona w pustynnej i okrutnej Andaluzji, zarówno realna, jak i mityczna, podczas koszmarnej nocy nękanej przez demony, czarownice i krwiopijców.

Dzięki barwnej narracji Fernando Navarro i Tomás Peña, którzy czerpali inspiracje z tak różnorodnych źródeł, jak komiksy, literatura gotycka, historie o czarownicach, duchach i stworzeniach, poezji Federico Garcíi Lorki czy ezoteryki, a wszystko to w otaczającej scenerii pustyni i okrutnego południa, gdzie klisze wiejskiej i cañí Hiszpanii współistnieją z nadprzyrodzonymi stworzeniami, przemocą, zemstą, odkupieniem i miłością.

Wyprodukowany przez 100 Balas (THE MEDIAPRO STUDIO) będzie się składał z sześciu półgodzinnych odcinków, których akcja rozgrywa się w ciągu jednej nocy. W imieniu THE MEDIAPRO STUDIO Laura Fdz. Espeso jest producentem Romancero, a Javier Méndez, Alejandro Florez i Maya Maidagan są producentami wykonawczymi, wraz z Fernando Navarro.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź