rbd fot instagram @anahi

RBD: Anahí i Maite Perroni opowiadają, jak powstał plan powrotu na scenę


muzyczny jest w trakcie swojej trasy koncertowej


Na początku 2023 roku  ogłosiło wszystkim, że wkrótce wrócą na scenę, ekscytując w ten sposób wielu swoich fanów, którzy wiedzieli, że już wkrótce będą mogli ponownie zobaczyć razem śpiewający najpopularniejsze utwory muzyczne, które naznaczyły okres dorastania wielu osób.

Mało kto wie, że za tą wspaniałą wiadomością kryje się także historia do opowiedzenia, gdyż pomysł tego spotkania zrodził się po ważnym wydarzeniu.Powód, dla którego wróciło na scenę

W wywiadzie dla brazylijskich mediów członkowie RBD opowiadali o tym, jak bardzo byli podekscytowani powrotem na scenę, pamiętając także powody, które doprowadziły do ​​​​zaplanowania trasy „Soy Rebelde Tour”.

Tak się składa, że ​​po tym jak  świętowała swój związek z Andrésem Tovarem, Anahí, Christopherem i Christianem, rozmawiali o możliwym ponownym spotkaniu zespołu muzycznego, więc pod koniec uroczystości trochę o tym rozmawiali, a następnie włączyli już Dulce Maríę, która ze względów zawodowych nie mogła być obecna na ślubie.

„Rozmawialiśmy o tym jeszcze raz, ale z Dulce, żeby mogła tam być, bo tego dnia zdecydowanie tego potrzebowaliśmy… W październiku ubiegłego roku, czyli dosłownie, myślę, że około 15, 20 dni po ślubie zaczęliśmy wysyłać wiadomości „Czy spotkamy się ponownie?” – powiedział Perroni.Anahí stwierdziła natomiast, że każda z jej koleżanek robi wszystko, co w swojej mocy, aby móc zapewnić swoim widzom jak najlepsze występy.

Oddajemy całą naszą istotę, nasze serce, nasz umysł, nasze ciało, oczywiście nie jest to łatwe, oczywiście mamy dziś znacznie bardziej skomplikowane życie, jesteśmy matkami, mamy maluchy, które nas potrzebują, mamy rodziny, mamy mężów, mamy inne życie niż to, które było wcześniej, zupełnie inne niż 15 lat temu” – powiedziała aktorka.

Podziękowali także swoim obserwatorom za otwartość z ich strony, mimo że minęło ponad 15 lat, odkąd nie dali wspólnego występu.

Byli wiernymi wspólnikami wszystkiego, co zbudowaliśmy i czego doświadczyliśmy, i myślę, że bardzo miło jest widzieć, że możemy znów się spotkać, być tam ponownie i przeżywać te emocje. To są czyste emocje” – powiedziała Maite, a Anahí skończyła następującym zdanie: „RBD jest emocjonalne”.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź