Amigas y Rivales fot Televisa

Przed i po Angélica Vale oraz Adamari López z 'Amigas y Rivales’


Aktorki spotkały się ponownie w ten weekend za kulisami udanego przedstawienia z Vale w roli głównej


Ukochane aktorki / i Angélica Vale spotkały się w tę sobotę w jednym z odcinków Vaselina México i podzieliły się tym w sieciach społecznościowych.

„Jaką przyjemność sprawia mi możliwość przyprowadzenia Alai, aby mogła cieszyć się talentem mojego ukochanego Diego Choeninga, Angélicy Vale, Benny'ego Ibarry i Alix Bauer w Vaselina México – napisała portorykańska artystka na swoim koncie na Instagramie.

Adamari dołączyła do tekstu serię fotografii, na których pojawia się kilku aktorów spektaklu, jej córka Alaia i jej wspaniały przyjaciel Carlitos.Biorąc pod uwagę publikację López, internauci porównali ich wygląd przed i po nakręceniu udanej telenoweli .

Przed i po

Vale i López byli częścią głównej obsady telenoweli wyprodukowanej przez Emilio Larrosę i Arturo Pedrazę Loerę w 2001 roku.

Amigas y Rivales /  skupia swoją historię na przeciwnościach losu i zabawie, z czym borykają się cztery młode kobiety pochodzące z różnych warstw społecznych, oraz na niebezpieczeństwach, z którymi musiały się zmierzyć w świecie, w którym wartości ulegają erozji z pokusą pieniędzy i przyjemności.

Angélica dała życie Wendy Nayeli, podczas gdy Adamari była odpowiedzialna za rolę Ofelii Villady.

„Cała czwórka musi się spotkać razem.” „Byłoby fantastycznie”; „Ponowne spotkanie Wendy i Ofelii. „Jak ładnie”; „Wyglądają spektakularnie, a wiek nie przemija” – to niektóre z komentarzy internautów.

Choć prawdą jest, że obie dbają o swój wygląd, wieku nie da się ukryć. W Amigas y Rivales  miał 30 lat, a Angélica Vale właśnie skończyła 26. Obecnie jedna przekroczyła 50-tkę, a druga się do niej zbliża.


Amigas y Rivales fot Televisa y Instagram
Amigas y Rivales fot Televisa y Instagram
Udostępnij

Zostaw odpowiedź