Pedro el Escamoso fot Disney+

’Pedro el Escamoso’ ogłasza swój powrót: kiedy i gdzie będzie można zobaczyć kontynuację


Popularna kolumbijska ogłasza swój powrót z nowym sezonem. Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły nowej produkcji


Jedną z najpopularniejszych telenoweli wszechczasów było . Fabuła z Miguelem Varonim w roli głównej była emitowana w latach 2001–2003, stając się jedną z ikon kolumbijskiej telewizji.

 opowiada historię Pedro Coral Tavera, czarującego i uwodzicielskiego mężczyzny, który zarabia na życie, jak tylko może. Jednak jego status łamacza serc i zagorzałego kobieciarza zmusza go do opuszczenia rodzinnego miasta i udania się do Bogoty. Tam zakochuje się w pięknej dyrektorce, Pauli Dávili i w niecały dzień zostaje jej kierowcą oraz powiernikiem.

Teraz wielokrotnie nagradzana kolumbijska przygotowuje się do powrotu na ekran. Caracol Televisión i  ogłosiły powrót Pedro el Escamoso. Sieć telewizyjna i platforma streamingowa ogłosiły, że pracują nad kontynuacją popularnej telenoweli.

Zabawny film z udziałem samego Miguela Varoniego potwierdza, że ​​Pedro el Escamoso powróci w 2024 roku z nowymi odcinkami i nowymi szalonymi sytuacjami dla tej charyzmatycznej postaci, która podbiła publiczność na całym świecie swoim ekscentrycznym tańcem nazywanym „El Pirulino”.

O czym będzie nowy Pedro el Escamos?

„Po dwudziestu latach spędzonych za granicą bohater opowieści wraca do ojczyzny i zastaje rzeczywistość zupełnie odmienną od tej, którą opuścił, zmuszony do poszukiwania nowych horyzontów. Ku swemu zaskoczeniu odkrywa, że ​​jego syn odniósł sukces w biznesie i jest zamożnym profesjonalistą, co zmusza go do wymyślenia serii historii, których celem jest ukrycie życia pełnego poświęceń i ubóstwa oraz zdobycie szacunku i podziwu Pedro Juniora” – czytamy w oficjalnym streszczeniu nowego sezonu Pedro el Escamos.


Pedro el Escamoso fot Disney+
Pedro el Escamoso fot

Głównymi twórcami nowych odcinków serialu będą Juan Carlos Villamizar i Dago García, którzy pracowali nad oryginałem. Ponadto Juan Carlos Vásquez, Andrés Marroquin i Juan Carlos Villamizar powrócą do reżyserii.

Jeśli chodzi o obsadę, nie zostało jeszcze potwierdzone, kto wystąpi w kontynuacji. Na chwilę obecną potwierdzony został jedynie udział Miguela Varoniego w roli Pedro Coral Tavera .

Gdzie można zobaczyć kontynuację Pedro el Escamoso?

Jak potwierdzono, nowe odcinki Pedro el Escamoso będą emitowane za pośrednictwem platformy Disney+ w całej Ameryce Łacińskiej (brak informacji o emisji w Europie). Będąc w Kolumbii, serię można będzie również zobaczyć na sygnale Caracol. Jeśli chodzi o datę premiery, nie podano jeszcze żadnych szczegółów, ale wiadomo, że nadejdzie w 2024 roku. 


Udostępnij

Zostaw odpowiedź