minas de pasion fot youtube

„Odrodzę się z popiołów”: Emilia umarła, ale w 'Minas de Pasión’ urodziła się Wiktoria – Tak wyglądała przemiana


W 47. odcinku Emilia w końcu odradza się, ale z nowym wyglądem i innym imieniem


Zgodnie z obietnicą, drugi sezon  już się rozpoczął. Emilia stała się Victorią Alcázar, kobietą gotową zemścić się na wszystkich, którzy skrzywdzili ją i jej rodzinę.

Scena

Emilia siedzi na krześle, a jej dwójka wspaniałych przyjaciół patrzy na nią z podekscytowaniem, podczas gdy lekarz zdejmuje bandaż, aby zobaczyć, jak wygląda po operacji plastycznej, którą przeszła po uderzeniu płomieni.

Zgodnie z oczekiwaniami Emilia wyszła z operacji bardzo dobrze, przyjaciele świętują ten dzień i pomagają jej przygotować się do powrotu.

„Na szczęście oparzenia Twojej twarzy nie spowodowały zmian w jej strukturze. Masz jedynie bliznę, którą, mamy nadzieję, z czasem usuniesz” – mówi jej lekarz, który ją leczył.

Szczęśliwa Emilia odpowiada: „Dziękuję, to była bardzo długa droga”. Następnie słyszymy: „Nadszedł czas, aby stać się Victorią Alcázar” i przystępuje do wprowadzenia pożądanej zmiany.Na zdjęciach widać, jak obcinają jej włosy, malują, nakładają makijaż i zmieniają sposób ubierania się.

Victoria jest gotowa wrócić do miasta i zaskoczyć wszystkich, którzy myśleli, że nie żyje, i tak, Emilia zmarła, ale narodziła się nowa królowa Minas de Pasión, aby oddać sprawiedliwość.

„Emilia zmarła, a dziś urodziła się Victoria Alcázar i nic i nikt nie powstrzyma mnie przed oddaniem sprawiedliwości. Odrodzę się z popiołów” – mówi bohaterka.

Jaka będzie reakcja Leonarda, gdy ją zobaczy, czy ją rozpozna? Czy Roberta będzie kontynuować swoje zło?


Udostępnij

Zostaw odpowiedź