Cecilia Priego fot Instagram

Nie żyje Cecilia Priego, aktorka „La Reina del Sur”.


W wieku 36 lat zmarła . Tę wiadomość przekazał jej ojciec


Wszystko wskazuje na to, że  nie mogła wygrać walki z rakiem szyjki macicy, na który cierpiała i 30 września w wieku 36 lat ogłoszono jej . Chociaż przyczyna jej śmierci nie została określona, ​​tę wiadomość ogłosił jej ojciec, Freddy Persa, pozostawiając otwartą możliwość, że to właśnie z powodu tej choroby zmarła meksykańska .

„Nie pamiętam dnia, godziny, ale odkąd zaczęła się ta walka z Twoją chorobą, zacząłem zawsze pisać, dziękując Bogu za Twoje upadki i wzloty, zrozumiałem, że nie było to łatwe ani dla Ciebie, ani dla nas, ale Ty zawsze pokazywałaś swoją siłę, wiarę, chęć życia jako niestrudzony wojownik i dwukrotnie pokonałaś tę chorobę” – Persa wspomniał na swoim koncie na Facebooku. „Dziś kurtyna zamyka się przed tobą na ziemi, ale jesteśmy pewni, że twoja obecność i twoje dziedzictwo nie miną i będziesz kontynuować swój projekt w niebie, tworząc i organizując teatr w niebie dla swoich dziadków, wujków, kuzynów i przyjaciół, których już tu nie ma. Jesteś i tak z nami. Na zawsze, moja dziewczyno Cecy.”

Wiadomości towarzyszyła seria zdjęć autorstwa osoby należącej do obsady serialu telewizyjnego La Reina del Sur . To Priego ujawniła swój stan zdrowia, a w kwietniu 2022 roku ujawniła, że ​​przeszła histerektomię macicy. „Minął rok od histerektomii z powodu raka szyjki macicy. Prawda jest taka, że ​​chociaż minął rok, nadal nie pogodziłam się ze stratą i tak, straciłam część ciała, która dała mi okazję, aby zrodzić we mnie miłość i życie” – napisała wówczas.


fot facebook
fot facebook

Cecilia Priego urodziła się w Tabasco w Meksyku. Studiowała kierunek Zarządzanie i promocja kultury; jak i aktorstwo. Oprócz La Reina del Sur pracowała między innymi  przy telenowelach Pobre Diabla i Pasión Morena.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź