neon fot Netflix

Netflix zaprezentował zapowiedź serialu „NEON” z reggaeton podczas Latin Music Week 2023


Uczestnicy obejrzeli pierwszy odcinek serialu, który ukaże się 19 października, a producentami muzycznymi są Tainy i One Six


 pokazał pierwszy odcinek swojej serii  wybranej grupie widzów podczas imprezy przedpremierowej, która odbyła się w środę (4 października). Zapowiedź, która miała miejsce podczas , była pierwszym spojrzeniem na program, którego transmisja rozpocznie się na platformie 19 października.

Ośmioodcinkowy komediowy nakręcony w Puerto Rico opowiada historię zmagań trójki przyjaciół z dzieciństwa – Santiego, wschodzącego artysty granego przez Tylera Deana Floresa, jego przyjaciółki/menadżerki Vanessy (Emma Ferreira) i przyjaciela/dyrektora kreatywnego Feliksa (Jordan Mendoza) – próbując osiągnąć sukces w branży .

Mając ambitny plan, pełen marzeń i ograniczony budżet, trójka przyjaciół postanawia opuścić miasto i wybrać się do Miami z przekonaniem, że Santi może zostać największą gwiazdą na świecie. Wkrótce stają w obliczu trudnych realiów wschodzącego artysty i zdają sobie sprawę, że ich genialny plan nie jest tak łatwy do zrealizowania, jak sobie wyobrażali.

Zespół kreatywny składa się z wybitnego producenta reggaetonowego i zdobywcy nagrody Grammy Tainy, a także Lexa Borrero i Ivána Rodrígueza, wszyscy związani z Ntertain i Neon16 oraz znani jako Tainy & One SixUtalentowany zespół pełnił funkcję wykonawczych producentów muzycznych, pisząc i produkując oryginalne piosenki wyłącznie na potrzeby serialu.

Oprócz tego w zespole opiekunów muzycznych znaleźli się także One Six z Neon16 i Ntertain, a także Joe Rodríguez i Javier Nuno z Indice.

NEON jest wspólnym dziełem Shei Serrano i Maxa Searle'a, przy czym ten ostatni jest także showrunneremZespół producentów wykonawczych składa się z Serrano i Searle, a także znakomitej listy współpracowników, w tym Scootera Brauna, Jamesa Shina i Scotta Mansona z SB Projects, Anne Clements i Daddy Yankee. Kyle Vinuya i Demi Adejuyigbe są współproducentami wykonawczymi, a Jordan Mendoza pełni funkcję producenta konsultingowego.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź